29 گروه دامپزشكي خراسان شمالي در ماه رمضان فعال شدند

بجنورد- ايرنا- رئيس اداره نظارت بر بهداشت عمومي و موادغذايي اداره كل دامپزشكي خراسان شمالي گفت:براي اجراي طرح تشديد نظارت هاي بهداشتي در ماه مبارك رمضان 29 گروه ثابت و سيار در استان فعال شدند.

دكتر علي اكبر دلير صحرايي روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهاركرد: طرح تشديد نظارت در 2 شيفت صبح و بعد از ظهر توسط 13 گروه ثابت و 16 گروه سيار انجام مي شود.
وي گفت: طرح تشديد نظارت و كنترل بهداشتي از مراكز و اماكن توليد، بسته بندي، توزيع و عرضه فرآورده هاي خام دامي در ماه مبارك رمضان از بيست و هفتم ارديبهشت ماه جاري آغاز شده است و تا پايان ماه رمضان ادامه دارد.
دليرصحرايي افزود: در اجراي اين طرح 36 نفر از بازرسان دامپزشكي به مناطق مختلف اعزام مي شوند تا به صورت سرزده از واحدهاي فروش و عرضه فرآورده هاي خام دامي بازديد و كنترل داشته باشند.
وي اضافه كرد: نظارت هاي بهداشتي- دامپزشكي در مراكز توليد و عرضه مواد غذايي همواره در طول سال صورت مي گيرد اما در اين ماه مبارك اين طرح به صورت ويژه با تجهيز نيروهاي دامپزشكي انجام خواهد شد.
دليرصحرايي بيان كرد: شهروندان در صورت برخورد با هرگونه تخلف مي توانند گزارش يا شكايت خود را از طريق شماره تلفن 1512 اعلام كنند تا به شكايت آنان رسيدگي شود.
اخبار خراسان شمالي را در پيام رسان سروش اخبار ايرنا خراسان شمالي به نشاني 🆔 @IRNABOJNURD پيگيري كنيد.
ع/ 6042