صهیونیست ها در فلسطین هولوكاست را آزمایش می‌ كنند

مادرید- ایرنا- «خوان كارلوس موندرو» سیاستمدار اسپانیایی و عضو حزب پودموس در مقاله ای نوشت :اسراییل همان اتفاقی را كه در هولوكاست تجربه كرد اكنون روی ملت فلسطین تحمیل و آزمایش می‌ كند.

به گزارش ایرنا ، موندرو در این مقاله كه روز چهارشنبه در روزنامه پوبلیكو منتشر شد، ادامه داد : هفتاد سال پیش نكبت ، كه در زبان عربی‌ به معنای فاجعه است آغاز شد .اسراییلی‌ ها با حمایت بریتانیا و آمریكا و با همدستی اروپا تصمیم گرفتند كه برای مخفی‌ كردن شرم خود به دلیل هولوكاست ، ملت فلسطین را به یك هولوكاست كمتر تبلیغ شده محكوم كنند.
آمریكا مرزهای خود را به روی یهودیان تبعید شده باز نكرد اما خانه های دیگران (فلسطینیان )، را به آنها داد و به همین دلیل اسراییلی‌ ها ، زمین های فلسطینی هایی‌ را كه قادر به دفاع از خود نبودند ، اشغال و تصرف كردند.
اسراییلی‌ ها در نظر داشتند به جاهای دیگری بروند و آرژانتین می‌ توانست مقصد پایانی آنها باشد اما در نهایت ، فلسطین را انتخاب كردند و در آنجا فاجعه به بار آوردند.
70 سال یادآوری تبعید ، تروریسم اسراییل ، جنگ شش روزه ، انتفاضه هایی‌ كه در آن سنگ ها با تانك ها مقابله می‌ كردند ، بسیاری از كسانی كه كشته شدند ، كودكان شكنجه شده ، بودند ، زندان ها ساختند قتل ها كردند . چگونه ممكن است كه كسی و ملتی ، بخواهد این همه درد و رنج را به ملتی دیگر وارد كند ؟ .
ترامپ ، گفته كه هیچ راه حلی در این سیستم دیوانه وار وجود ندارد ، بار دیگر فلسطین را با شكستن تعادلی كه شهر بیت المقدس داشت ، به آتش كشید .
ترامپ از آن گونه افراد است كه جنگ های جهانی‌ برپا می‌ كند و 'راخوی' و 'ریورا' (نخست وزیر اسپانیا و رهبر حزب شهروندان اسپانیا )، مسئولینی هستند كه از او حمایت می‌ كنند.
به عقیده نتانیاهو ، گلوله هایی‌ كه در حال كشتن فلسطینیان هستند ، چیزی نیستند و كم می كشند . وی قربانی بیشتر می‌ خواهد.
نظام سرمایه داری بحران زده ، همیشه شیپور جنگ را به صدا در می‌ آورد. همیشه سیاستمداران بدون وجدانی وجود دارند كه شكوه و عظمتی را می‌ خواهند كه فقط در سالن بخش غربی كاخ سفید واقع است. همیشه فروشندگان سلاح وجود دارند كه با تلفات با درآمد ها با سود و زیان معامله می‌ كنند و همیشه فرماندهان بی‌ شرمی وجود دارند ،مدال هایی‌ را می‌ خواهند كه فقط با كشتن به دست می‌ آیند .
فلسطین ، امروز صحنه شرم و قتل عام مردمی صادق است كه خواهان عزت در مقابل نسل كشی‌ اسراییلی‌ ها هستند می‌ باشد. این نشانه دیگری از گمراهی اروپا و یكی‌ از روشن ترین نشانه این است كه جهان ، بهتر از 70 سال پیش نیست. نشانه آشكاری از این كه جهان می‌ تواند بار دیگر مثل برخی مقاطع وم تاریخی، بد باشد.
شبس **اروپام *5*491**1917