100 درصد تجهیزات دفاعی را در داخل تولید می‌كنیم

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ما امروز 100 درصد از تجهیزات دفاعی خود را در داخل تولید می‌كنیم و تقریبا این نیرو در تولید تجهیزات دفاعی به خودكفایی رسیده است.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ «كیومرث حیدری» روز شنبه در همایش رونمایی از كتاب «الگوی فرماندهی مطلوب» كه در ستاد فرماندهی نزاجا برگزار شد، با اعلام این مطلب، اظهار داشت: فرماندهی در نیروی زمینی بر 3 اصل ولایتمداری، عدالت محوری و شایسته سالاری استوار است.
وی ادامه داد: در نیروی زمینی ارتش اعتقاد ما این است كه ولایت صراط مستقیم است. امروز در غیاب رسول اكرم(ص) و ائمه اطهار (ع)، ولی امر مسلمین به عنوان صراط مستقیم برای ما محسوب می شود. وظیفه ما شكرگزاری و اطاعت محض از فرامین مقام ولایت است كه می‌تواند توانایی های ما را به منصه ظهور برساند.

** پیشنهاد تدریس «فرماندهی مطلوب از منظر مقام معظم رهبری» در دانشگاه افسری
فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطرنشان كرد: كتاب 'فرماندهی مطلوب از منظر مقام معظم رهبری' یك دانشنامه كامل است.
وی درباره پیشینه تهیه و تالیف این كتاب گفت: از سال 92 در سمینار فرماندهان نیروی زمینی بنده درخواست كردم كه اصول یك فرماندهی مطلوب تبیین شود و تلاش كردیم به دلیل اهمیت موضوع، این بحث را در یك همایش جداگانه مورد تحقیق و بررسی قرار دهیم. امروز در حال برنامه ریزی هستیم كه این كتاب را در دو واحد درسی در دانشگاه افسری قرار دهیم.
امیر سرتیپ حیدری با بیان اینكه آنچه كه منویات رهبری در بحث مدیریت مطلوب است در این كتاب گردآوری شده، اظهار داشت: این كتاب نتیجه یك عمر به سمت قله‌ها حركت كردن ارتش جمهوری اسلامی است. جهاد نزاجا جایگاهی بوده است كه توانسته است پتانسیل‌های نیروی زمینی را با هدایت‌های داهیانه مقام عظمای ولایت به منصه ظهور برساند.
اجتمام**7029 ** 1418