۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷،‏ ۱۲:۳۲
کد خبر: 82910011
۰ نفر
سازمان های مردم نهاد توانمند می شوند

كرمان -ایرنا- معاون مشاركت های اجتماعی وزارت كشور گفت: توانمند كردن سازمان های مردم نهاد بمنظور رساندن جامعه به توسعه پایدار از جمله اولویت های مهم این حوزه است.

به گزارش ایرنا، كمال اكبری روز چهارشنبه در كارگروه تخصصی تشكل‌های مردم نهاد مدیریت بحران استان كرمان افزود: مشاركت های اجتماعی در قالب سازمان های مردم نهاد به معنای حضور قانونمند و سازمان مند در بستر جامعه برای رساندن كشور به توسعه پایدار است.
وی ادامه داد: رسیدن به توسعه پایدار با نگاه تخصصی و حضور شكل یافته مردم محقق می شود و امروز بسیاری از موفقیت های كشورهای مختلف به دلیل سپردن كار به حوزه سازمان های مردم نهاد است.
وی خاطرنشان كرد: در استان كرمان كارهای بسیار خوبی به منظور توسعه مشاركت های مردمی انجام شده است.
اكبری با اشاره به اینكه یكی ازبزرگترین كارها و دغدغه های كشور در حوزه مسائل اجتماعی است، گفت: امروز در جنگ تمام عیاری هستیم كه برخی از اعضای آن مرئی و برخی نامرئی هستند و در این جنگ، حفظ ویژگی های اصلی انقلاب اسلامی ایران ضروری است زیرا انقلاب ما عزتمندانه به وجود آمده و ادامه حیات داده است و باید عزت انقلاب حفظ شود.
وی افزود: حضور تشكل های مردم محور در زمان بحران نیز امری ضروری است كه باید مورد توجه قرار گیرد و برنامه ریزی های لازم در این زمینه انجام شود.
7440/ 5054