۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷،‏ ۱۲:۲۳
کد خبر: 82906531
۰ نفر
كریمی از سپیدرود رفت

رشت - ایرنا - علی كریمی سرمربی سپیدرود رشت پس از نشستی 6 ساعته با مالك باشگاه سرانجام از این تیم جدا شد.

سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت روز یكشنبه در این خصوص گفت: سرمربی نیم فصل دوم سپیدرود شامگاه شنبه در پایان جلسه با مدیران این باشگاه توافق كرد تا بعد از تسویه حساب از این تیم جدا شود.
فرهاد خراسانی افزود: در نشستی طولانی بین سرمربی تیم فوتبال سپیدرود با جواد تن‌زاده مالك این باشگاه در نهایت با توجه به عدم توافق روی جزییات و برخی موارد، قرار بر این شد تا بعد از تسویه حساب مالی با سپیدرود، به طور رسمی قراردادش با این تیم را فسخ كند.
وی ادامه داد: در این نشست 6 ساعته، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود خواسته‌های خود را مطرح كرد اما پیشنهادات باشگاه سپیدرود مورد موافقت سرمربی تیم فوتبال سپیدرود قرار نگرفت.
وی بیان كرد: با پایان جلسه در نهایت سرمربی سپیدرود و مالك باشگاه به نتیجه برای ادامه همكاری نرسیدند تا سرخ ‌پوشان گیلانی شرایطی جدید بعد از بقاء در لیگ برتر را تجربه كنند.
تیم فوتبال سپیدرود رشت كه با علی نظرمحمدی به لیگ برتر صعود كرد، بعد از اتمام كار او و حضور كوتاه مدت امید روانخواه، علی كریمی را به ‌عنوان سرمربی برای دو فصل و نیم انتخاب كرد ولی اختلافات میان علی كریمی و مدیران باشگاه، مانع ادامه همكاری آنها شد.
تیم فوتبال سپیدرود رشت در اولین حضورش در رقابت های لیگ برتر، با كسب 30 امتیاز در مكان سیزدهم جدول رده بندی قرار گرفت تا فصل آینده را نیز، در این رقابت ها حضور داشته باشد.
7285 /1352