هيات جانبازان و معلولان خوزستان برترين هيات كشور شد

اهواز - ايرنا - هيات ورزشي جانبازان و معلولان خوزستان در ارزيابي عملكرد هيات هاي كشور در سال 96، موفق به كسب عنوان نخست شد.

مهرداد شيرواني روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: در اين ارزيابي عملكرد كه بين تمام استان هاي كشور انجام شد، هيات خوزستان با كسب 903 امتياز از يك هزار امتياز و دارا بودن شاخصه هاي لازم به عنوان برترين هيات در سال 96 شناخته شد.
وي با بيان اين كه پارسال عنوان دومين هيات برتر را در سطح كشور كسب كرديم افزود: در اين ارزيابي عملكرد مواردي همچون ميزباني و برگزاري رقابت هاي استاني و كشوري، برگزاري كلاس ‌هاي داوري و مربي گري، تعداد دعوت شدگان به اردوهاي تيم‌ملي و كسب مقام در رقابت ‌هاي كشوري و بين‌المللي مدنظر بوده است.
وي ادامه داد: با تلاش و يكدلي ورزشكاران، مربيان و پيشكسوتان جانباز و معلول خوزستان، هيات ورزش هاي جانبازان و معلولان اين استان با حدود 20 درصد افزايش فعاليت ها نسبت به سال 95 در ارزيابي عملكرد هيات هاي ورزشي كه توسط فدراسيون كشور انجام شد، در جايگاه اول كشور قرار گرفت.
شيرواني با اشاره به اين ارزيابي عملكرد كه در 15 آيتم انجام شد افزود: با فعاليت هاي خوبي كه پارسال در بخش آقايان انجام شد هيات جانبازان و معلولان خوزستان در اين بخش نيز با كسب 237 امتياز به مقام نخست كشور دست يافت.
وي ادامه داد: در بخش بانوان با وجود شرايط بسيار سخت و امكانات كمي كه در اختيار داريم در رده هفتم كشور قرار گرفتيم اما بنا داريم امسال فعاليت هاي خود را در اين بخش بيشتر كنيم.
رييس هيات به فعاليت اين هيات در 12 رشته ورزشي اشاره كرد و گفت: همچنين در پنج رشته بسكتبال با ويلچر، واليبال نشسته، شنا، دو و ميداني(آقايان و بانوان) و تنيس روي ميز(آقايان و بانوان) به صورت حرفه اي در ليگ تيم داري مي كنيم.
9879/ 6037