۶ اردیبهشت ۱۳۹۷،‏ ۱۰:۱۵
کد خبر: 82897950
۰ نفر
قليان در 2 منطقه گردشگري همدان جمع آوري شد

همدان - ايرنا - رئيس كميسيون خدمات شهري و حمل و نقل و ترافيك شوراي اسلامي شهر همدان گفت: عرضه قليان و ساير اقلام دستفروشان در 2 منطقه گردشگري اين همدان جمع آوري شد.

كامران گردان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: با توجه به شكايات متعدد شهروندان از توزيع قليان در آرامگاه باباطاهر و نيز بلوار فرشچيان واقع در جنب بوستان ارم، مديريت پيشگيري و رفع تخلفات شهري شهرداري همدان نسبت به جمع آوري و پاكسازي اين مناطق اقدام كردند.
وي اضافه كرد: واحد رفع سد معبر شهرداري همدان به صورت شبانه روزي نسبت به گشت زني و جمع آوري دستفروشان فعاليت دارد و اين امر نيز با توجه به شكايات متعدد شهروندان با نظارت و نظم دهي بهتر ادامه دارد.
گردان با اشاره به طرح جمع آوري قليان از بوستان ها و مناطق گردشگري همدان گفت: همواره از اين طرح استقبال مي كنيم و همكاري همه جانبه با ساير نهادها در اين زمينه خواهيم داشت.
رئيس كميسيون خدمات شهري و حمل و نقل و ترافيك شوراي اسلامي شهر همدان با قدرداني از مديريت و عوامل پيشگيري و رفع تخلفات شهري شهرداري همدان گفت: جمع آوري دستفروشان در راستاي نظم و انضباط است چرا كه در اين مدت در بلوار فرشچيان علاوه بر عرضه قليان به جوانان، باعث بروز حوادث ترافيكي و خطرساز به دليل رفت و آمد جوانان در بلوار و تردد خودروها شده بود.
طرح جمع آوري دستفروشان و نيز عرضه كنندگان قليان از بوستان هاي سطح شهر همدان توسط شهرداري ادامه دارد.
سال گذشته نزديك به 10 هزار قليان از سطح شهر همدان جمع آوري و امحا شد.
7520/2087