۳ اردیبهشت ۱۳۹۷،‏ ۱۴:۱۳
کد خبر: 82894792
۰ نفر
فرمانده كل سپاه با فرمانده كل ارتش دیدار كرد

تهران-ایرنا-سردار سرلشكر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه جمعی از فرماندهان عالی رتبه این سپاه ظهر امروز - دوشنبه- با حضور در ستاد فرماندهی كل ارتش با امیرسرلشكر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده كل ارتش دیدار و گفت و گو كرد.

به گزارش ایرنا، در این دیدار كه در فضای صمیمی انجام شد فرماندهان ارتش و سپاه، وحدت و هم افزایی دو نیرو در انجام ماموریت های محوله تحت تدابیر و فرامین فرمانده معظم كل قوا را موجب عصبانیت و یاس دشمنان و ابتر ماندن تلاش آنان برای ایجاد اختلاف در نیروهای مسلح و تضعیف توان دفاعی كشور دانستند.
در این دیدار فرماندهان كل سپاه و ارتش، همچنین بر پیش بینی و اجرای برنامه ها و اقدامات مشترك در راستای اهداف بازدارندگی و ارتقای آمادگی های دفاعی برای مقابله متناسب با هرگونه تهدید احتمالی علیه منافع كشور تاكید كردند.
این دیدار صمیمانه در حالی صورت گرفت كه روز گذشته فرمانده معظم كل قوا با تجلیل از مواضع انقلابی و وحدت آفرین فرمانده كل ارتش فرمودند كه سرلشگر موسوی در عین دلبستگی سازمانی و پایبندی عاطفی به ارتش كه حفظ و تاكید بر آن لازم است، سخنان بسیار خوبی در خصوص اتحاد نیروهای مسلح بیان كردند كه این سخنان نشان دهنده عقل مدیریتی و صفای باطنی است و ارتش را در چشم مردم بیش از پیش ارزشمند می كند.
اجتمام**1933 ** 1418