تكمیل بیمارستان عجب شیر 200 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

مراغه - ایرنا - سرپرست فرمانداری عجب شیر با اشاره به پیشرفت فیزیكی 56 درصدی بیمارستان جدید این شهرستان گفت: تاكنون برای این بیمارستان 100 میلیارد ریال هزینه شده و تكمیل آن به 200 میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز دارد.

به گزارش ایرنا، عادل اصغرپور روز چهارشنبه در بازدید از روند ساخت این بیمارستان بر ضرورت تسریع در ساخت آن تاكید كرد و افزود: كیفیت خدمات بیمارستان موجود و فضای فیزیكی آن نامناسب بوده و پاسخگوی نیاز مراجعه كنندگان نیست از این رو نیاز است روند ساخت بیمارستان جدید شتاب گیرد.
وی گفت: تكمیل و راه ‌اندازی بیمارستان جدید یك ضرورت و مطالبه ای عمومی است و مسئولان راه و شهرسازی باید علت كندی اجرای این طرح را مشخص كرده و پاسخگوی مردم باشند.
وی خاطرنشان كرد: براساس پیش بینی های شبكه بهداشت و درمان، تجهیز بیمارستان جدید نیز با 200 میلیارد ریال انجام می شود و شامل بخش های تخصصی داخلی زنان و زایمان، مراقبت های ویژه، كلینیك های فوق تخصصی، آزمایشگاه ها، بخش نوزادان و كودكان و درمانگاه های تخصصی مورد نیاز است.
بیمارستان جدید شهرستان عجب شیر در زمیني به مساحت 15 هزار مترمربع باز زیربناي 8 هزار و 67 مترمربع در چهار طبقه در حال ساخت است.
شهرستان عجب شیر با 738 كیلومترمربع و حدود 71 هزار نفر جمعیت در98 كیلومتری جنوب غربی تبریز، مركز آذربایجان شرقی واقع شده است.
3077/7485