۲۷ فروردین ۱۳۹۷،‏ ۱۳:۵۶
کد خبر: 82887789
۰ نفر
تجمع بزرگ مردم دمشق در حمایت از دولت سوریه

دمشق- ایرنا- هزاران نفر از مردم دمشق امروز (دوشنبه) در حمایت از دولت سوریه و جبهه مقاومت در میدان مركزی این شهر تجمع كردند.

به گزارش ایرنا، تجمع كنندگان سوری با در دست داشتن پرچم سوریه، ضمن حمایت از نظام و ارتش كشورشان، حمله موشكی روز شنبه (24 فروردین) آمریكا و متحدانش به سوریه را محكوم و خواستار پیگیری این تجاوز از سوی مسئولان سوری شدند.
آنان از مجامع بین المللی خواستند در برابر این تجاوزها سكوت نكنند.
تجمع كنندگان سوری همچنین خواستار جواب دندان شكن به تجاوزهای اخیر آمریكا، فرانسه و انگلیس به سوریه شدند.
آحاد مردم سوریه همچنین از ارتش و نیروهای جبهه مقاومت اسلامی كه با تروریسم در این كشور مقابله می كنند، تشكر و قدردانی كردند.
مردم دمشق پایتخت سوریه با وجود حمله موشكی روز شنبه آمریكا و متحدانش از همان روز نخست به زندگی عادی خود در این شهر ادامه داده و بازارها و خیابان های این شهر شاهد حضور مردم در محله های مختلف است.
مردم سوریه بیش از هفت سال است كه با بحران گروه های تروریستی كه از سوی كشورهای غربی - عربی حمایت می شوند، به طور روزانه روبه رور هستند و از اقداماتی همچون تجاوز مشترك روز شنبه آمریكا، انگلیس و فرانسه نگران نمی شوند.
آمریكا و كشورهای غربی به دنبال شكست تروریست ها در غوطه شرقی با ادعای استفاده از تسلیحات شیمیایی در دوما با انتشار موجی از اخبار گمراه كننده و دروغین و مطالب جعلی سوریه و روسیه را مورد تهدید قرار دادند.
آمریكا به همراه متحدانش انگلیس و فرانسه صبح روز شنبه سوریه را هدف حمله موشكی و هوایی قرار داد.
خاورم **8005*1275