۱۹ فروردین ۱۳۹۷،‏ ۲۲:۳۱
کد خبر: 82880888
۰ نفر
تیم فوتبال ساحلی گلساپوش یزد بر بوشهر غلبه كرد

یزد - ایرنا - تیم فوتبال ساحلی مقاومت گلساپوش یزد در دیداری تداركاتی یكشنبه شب تیم پارس جنوبی بوشهر را با نتیجه 6 بر چهار در یزد شكست داد.

این مسابقه در جریان برگزاری اردوی مشترك 2 تیم و با هدف ارتقای آمادگی نماینده فوتبال ساحلی ایران برای حضور در مسابقات فوتبال ساحلی اوراسیا با حضور جمعی از مسوولان ورزشی و تماشاگران در مجموعه ورزشی سلمان محمود آباد یزد برگزار شد.
دومین دوره مسابقات جام باشگاه های اوراسیا (EURASIA CUP 2018 YAZD ) از 26فروردین ماه جاری به مدت سه روز با حضور تیم های مقامت گلساپوش یزد از ایران ، لكوموتیو روسیه ، كاتانیا ایتالیا و لوانته اسپانیا برگزار می شود.
در روز اول مسابقات( 26 فروردین 1397) از ساعت 18 و 45 دقیقه دیدار افتتاحیه این رقابت ها میان تیم های لكوموتیو روسیه و كاتانیا ایتالیا برگزار می شود.
همچنین تیم های مقاومت گلساپوش یزد از ایران و لوانته اسپانیا از ساعت 20 و 15 دقیقه همین روز به مصاف هم می روند .
در بیست و هفتم فروردین دیدار تیم های لكوموتیو روسیه و لوانته اسپانیا در ساعت 18 و 45 دقیقه و سپس نیز تیم های مقاومت گلساپوش ایران و كاتانیا ایتالیا در ساعت 20 و 15 دقیقه بازی خود را برگزار می كنند.
در بیست و هشتم فروردین و آخرین روز برگزاری این رقابت ها از ساعت 18 و 45 دقیقه تیم های كاتانیا ایتالیا و لوانته اسپانیا و سپس تیم های مقاومت گلساپوش یزد و لكوموتیو روسیه از ساعت 20 و 15 دقیقه به مصاف هم می روند.
نخستین دوره این رقابت ها فروردین ماه سال 96با حضور لكوموتیو روسیه ، اسپورتینگ پرتغال و لوانته اسپانیا با قهرمانی مقتدرانه مقاومت گلساپوش یزد همراه بود.
هم اكنون تیم های مقاومت گلساپوش یزد ، ایفاسرام و كویر اردكان سه نماینده استان یزد در لیگ برتر ساحلی باشگاه های كشور هستند .
7536/ 2047/