سومین مدال طلای جوانمردی در تیراندازی معلولان جهان بدست آمد

تهران - ایرنا - رقابت های جام جهانی تیراندازی معلولان در حالی امروز (هفتم فروردین ماه ) به آخرین ایستگاه خود نزدیك می شود كه ساره جوانمردی، تیرانداز طلایی بازیهای پارالمپیك لندن و ریو، سومین مدال طلای این رقابت ها را از آن خود كرد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، در این رقابت ها كه در شهر العین امارات در حال برگزاری است، در بخش انفرادی تپانچه خفیف 50 متر؛ ساره جوانمردی، سمیرا ارم، مهدی زمانی و مجید فلاح اردشیر رقابت كردند كه پس از برگزاری یك دور ركوردگیری، جوانمردی و زمانی در جمع هشت تیرانداز برتر این ماده قرار گرفته و به فینال راه یافتند.
در رقابت های فینال نیز جوانمردی با امتیاز 220.6 به نشان طلا دست یافت و دو نماینده از كشور چین نیز عناوین دوم و سوم را از آن خود كردند.
مهدی زمانی، دیگر فینالیست این ماده با امتیاز 139.5 در جایگاه ششم ایستاد.
پیش از این تیم تپانچه خفیف 50 متر كشورمان، متشكل از ساره جوانمردی، سمیرا ارم و مهدی زمانی، به نشان طلا دست یافته بود و ساره جوانمردی نیز در رقابت های انفرادی تپانچه بادی 10 متر، یك نشان طلا بر گردن آویخت و بدین ترتیب شمار مدال های كاروان ایران و ساره جوانمردی تیرانداز شیرازی كشورمان به 3 نشان طلا افزایش یافت.
رقابت های تفنگ بادی R5 امروز (سه شنبه ) انجام می شود.
تیم ملی پارا تیراندازی كشورمان با تركیب ساره جوانمردی، سمیرا ارم، خدیجه رستمی، معصومه خدابخشی، رقیه شجاعی، زهرا غلام زاده، مجید فلاح اردشیر و مهدی زمانی در این مسابقات حضور یافته است.
حسین امیری به عنوان سرمربی و علی مهدوی عابد و زهرا علی بیگی به عنوان مربیان تیم ملی، هدایت ملی پوشان را برعهده دارند.
این مسابقات از دوم فروردین ماه جاری آغاز شده و امروز (هفتم فروردین) به كار خود پایان می دهد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جها با كانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **1828**1597

سرخط اخبار ورزش