۵ فروردین ۱۳۹۷،‏ ۱۹:۲۶
کد خبر: 82871165
۰ نفر
نرخ ميوه دراستان بوشهركاهش يافت

بوشهر-ايرنا-مديركل هماهنگي امور اقتصادي استانداري بوشهر گفت: براساس تصميم ستاد تنظيم بازار اين استان قيمت ميوه‌هاي سيب و پرتقال براي عرضه به مشتريان كاهش يافت.

به گزارش ايرنا، سيد اسماعيل موسوي روز يكشنبه درجمع خبرنگاران افزود: 450 تن پرتقال والنسيا با قيمت 24 هزار ريال توزيع شده كه با تصميم لحاظ شده قيمت اين محصول به هر كيلوگرم 20 هزار ريال كاهش يافت.
وي بيان كرد: 100 تن سيب با قيمت 20 هزار ريال در بيش از 90 محل ثابت و سيار در حال توزيع است كه قيمت اين كالا نيز از امروز 17 هزار و 500 ريال در هر كيلوگرم كاهش يافته است.
مديركل هماهنگي امور اقتصادي استانداري بوشهر ادامه داد' قيمت هر شانه تخم مرغ نيز 126 هزار ريال به مشتريان عرضه مي شود.
موسوي با اشاره به افزايش كشيك نانوايي‌ها گفت: 211 نانوايي در اين استان به عنوان كشيك نوروزي تعيين شده و با تامين آرد مورد نياز امكان عرضه نان در شب را فراهم كرده‌اند.
وي ادامه داد: در راستاي تامين نيازهاي مردم استان بوشهر و مسافران نوروزي، سهميه اختصاصي ميوه، گوشت قرمز، مرغ و تخم مرغ به مراكز توزيغ استان بوشهر واگذار شده است.
موسوي گفت: براي افزايش رضايت‌مندي مردم بازرسان به صورت مستمر از مراكز توزيع بازديد مي‌كنند تا از اين طريق امكان تخلف را از بين ببرند.
مديركل هماهنگي امور اقتصادي استانداري بوشهر تاكيد كرد: گستره توزيع به گونه‌اي سازماندهي و طراحي شده كه همه نقاط استان به اقلام ياد شده دسترسي داشته باشند.
7212/ 6045