روزنامه خبرجنوب برای بیستمین سال پیاپی در تعطیلات نوروز منتشر شد

شیراز- ایرنا- روزنامه خبرجنوب چاپ شیراز در تعطیلات نوروز امسال برای بیستمین سال پیاپی منتشر شد و به اطلاع رسانی رویدادهای استان فارس، ملی و بین المللی پرداخت.

مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر پنجشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: روزنامه خبرجنوب با تداوم انتشار در تعطیلات نوروز توانسته است بخشی از خلأ اطلاع رسانی در ایام عید را پر كند و به این ترتیب تنها روزنامه ای باشد كه یكه تاز انتشار بی وقفه حتی در طولانی ترین تعطیلات كشور باشد.
حسین واحدی پور با بیان این كه موسسه «خبر» در سه سال اخیر توانسته است با تجهیز كادر فنی خود در فضای مجازی در این عرصه نیز پرقدرت تر از قبل وارد شود، افزود: انعكاس آخرین رویدادهای ایران و جهان از طریق سایت و شبكه های اجتماعی این موسسه رسانه ای و در كنار آن تمركز بر تحلیل رویدادها و گزارش ها در روزنامه «خبرجنوب»، برنامه ای است كه موسسه خبر به عنوان مهمترین سیاست رسانه ای خود دنبال كرده و نشان داده است كه در عرصه اطلاع رسانی رسانه های مكتوب و مجازی نه تنها رقیب هم نیستند بلكه به عنوان مكمل یكدیگر، درایفای نقش رسانه ای عمل می كنند.
وی افزود : بر اساس همین استراتژی رسانه ای، رویكرد موسسه خبر بر این مبنا قرار گرفته كه اخبار دست اول و رویدادهایی كه ارزش خبری آن از فوریت برخوردار بوده از طریق سایت و فضای مجازی این رسانه در اختیار مردم قرار گرفته و آنچه از آن به عنوان اخبارتكمیلی و تحلیلی یاد می شود در نسخه چاپی خبرجنوب به مخاطبان منعكس می شود.
به گفته مدیر مسئول «خبرجنوب»، این روزنامه در 39 سال گذشته با رعایت دو اصل شفاف سازی و صداقت توانسته با تكیه بر اعتماد مخاطبان خود و بدون وابستگی به خطوط و جریانات سیاسی اهداف رسانه ای خود را دنبال كند.
واحدی پور افزود: روزنامه «خبرجنوب» متشكل از كادر تحریریه ، فنی و امور چاپ و توزیع از 28 اسفند ماه و همزمان با تعطیلی دیگر روزنامه ها چاپ نوروزی خود را آغاز كرده و انتشار آن تا سیزدهم فروردین ماه جاری ادامه دارد.
7375/ 2027

سرخط اخبار استان‌ها