پيكرهاي پنج شهيد گمنام در خوزستان تشييع و خاكسپاري شد

اهواز - ايرنا - پيكرهاي مطهر پنج شهيد گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس روز سه شنبه با حضور جمعي از مردم و خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران، در 2 نقطه خوزستان تشييع و به خاك سپرده شدند.

به گزارش ايرنا پيكر سه تن از اين شهدا در يادمان عمليات غرورآفرين بيت المقدس ، جنب اردوگاه شهيد حبيب اللهي در 10كيلومتري جنوب اهواز، تشييع و پس از اقامه نماز ميت به خاك سپرده شدند.
اين شهداي عزيز 18 ، 19 و 21 ساله در عمليات بدر در سال 1362 در شرق دجله ، عمليات رمضان در شرق بصره در سال 1361 و عمليات خيبر در جزيره مجنون در سال 1362 به شهادت رسيدند و به تازگي پيكر مطهر آنان توسط گروه هاي كميته تفحص و جستجوي مفقودان ستاد كل نيروهاي مسلح به دست آمده است.
بنا به اعلام اداره كل بنياد حفظ آثار و ارزش هاي دفاع مقدس خوزستان ، همچنين در آخرين روز از سال 1396 پيكر مطهر 2 شهيد گمنام دفاع مقدس روز سه شنبه در محل پادگان لشكر 25 مازندران در منطقه هفت تپه در آييني با حضور خانواده هاي مكرم شهدا، جانبازان و كاروان هاي راهيان نور تشييع و به خاك سپرده شدند.
شركت كنندگان در اين آيين تشييع و خاكسپاري شهدا با سردادن شعارهاي انقلابي و حماسي ، بر ادامه راه شهيدان سرافراز تاكيد كردند.
در ماه جاري پيكر مطهر 12شهيد گمنام دوران دفاع مقدس در مناطق مختلف خوزستان تشييع و به خاك سپرده شدند.
6065/ 6037

سرخط اخبار استان‌ها