سخنگوي وزارت كشور: مسافران نوروزي به اعلانات نهادهاي رسمي توجه كنند

تهران-ايرنا- سخنگوي وزارت كشور با اعلام آمادگي تمامي استانها براي ميزباني مسافران نوروزي گفت: از مردم خواهشمنديم براي انجام سفرهاي نوروزي به اخبار و اطلاعيه هاي نهادهاي رسمي در خصوص وضعيت جاده ها و شرايط آب وهوايي توجه جدي داشته باشند .

به گزارش ايرنا از پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور، سيد سلمان ساماني روز سه شنبه افزود: بر اساس تاكيدات وزير كشور بستر و زمينه مناسبي در تمامي استانها براي ميزباني مسافران نورزي توسط استانداران با همكاري ساير دستگاه هاي خدمت رساني فراهم شده است.
وي در ادامه بر ايجاد نشاط و اميد بيشتر در مردم در سال جديد به خصوص در ايام نوروز تاكيد كرد و افزود: استانداران با نزديك شدن به ايام نوروز اقدام به برگزاري جلسات ستاد تسهيل سفر كرده اند تا بدين طريق ضمن ايجاد هماهنگي ميان تمامي دستگاه هاي خدمت رسان بتوانند شرايط مطلوب و خوبي را براي مسافران نوروزي فراهم كنند.
ساماني از آمادگي كامل نيروهاي انتظامي و امنيتي و پلس راهنمايي و رانندگي در ايام نوروز براي برقراري نظم و امنيت در تمامي استانها و شهرستان ها خبر داد و گفت: در طرح نوروزي پليس در برقراي نظم و امنيت بيش از ٥٠٠ هزار نفر در كل كشور فعاليت خواهند داشت.
وي از مردم خواست همانند گذشته با نيروي انتظامي و پليس راهور همكاري لازم كنند تا در سلامت و امنيت كامل و كمترين مشكل سفرهاي نوروزي هموطنان نجام شود.
سيام**1058**1823

سرخط اخبار سیاست