برای دفاع از عنوان قهرمانی یزد در فوتبال ساحلی باشگاه های جهان آماده هستیم

یزد - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال ساحلی مقاومت گلساپوش یزد ،گفت: برای دفاع از عنوان قهرمانی این تیم در دومین دوره مسابقات جام باشگاه های اروپا - آسیا (EURASIA CUP 2018 YAZD ) كه از 26 فروردین ماه 1396 در یزد برگزار می شود، آمادگی كامل وجود دارد.

مهدی میرشمسی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تمرینات تیم همه روزه در 2 نوبت صبح و عصر با حضور بازیكنان و زیر نظر كادر فنی با جدیت و طبق برنامه پیش بینی شده برگزار می شود و تا آغاز رقابت ها در زمین محمود آباد یزد ادامه دارد.
وی ادامه داد: این مسابقات به خاطر حضور تیم های قوی جهانی اهمیت و كیفیت بسیار بالایی نسبت به دوره اول كه فروردین ماه 96 در یزد برگزار شد، دارد و باید با آمادگی كامل برای كسب عنوان قهرمانی یزد و افتخار آفرینی برای ایران تلاش كنیم.
سرمربی تیم مقاومت گلساپوش یزد تصریح كرد: شناخت خوبی هم نسبت به حریفان وجود دارد و بر اساس آن تمرین تیم برگزار می شود و انجام مسابقات تداركاتی با تیم های مختلف نیز پیش بینی شده است.
میرشمسی ابراز امیدواری كرد كه این تیم در این دوره به عنوان نماینده ایران در مسابقات جام یادشده بتواند با ارائه بازی خوب بار دیگر برای فوتبال ساحلی ایران و یزد افتخار خلق كند.
همچنین سرپرست تیم مقاومت گلساپوش یزد در این گفت و گو اظهار كرد: از مدت ها قبل توسط مسوولان باشگاه، امور لازم برای حضور قوی تیم و میزبانی مناسب از دیگر تیم ها انجام شده است.
سید حسن میرحسینی افزود: برای هرچه بهتر برگزاری مسابقات به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی گلساپوش یزد همچنان به حمایت های علاقه مندان و همراهی هواداران تیم نیاز است.
وی تصریح كرد: این تیم نماینده ایران در مسابقات یادشده است و باید با همه وجود برای انجام بهتر رقابت ها و میزبانی خوب تلاش كند و برای حضور قوی در این رقابت ها آمادگی وجود دارد.
سازمان جهانی فوتبال ساحلی ، زمان دیدار چهار تیم شركت كننده در دومین دوره مسابقات جام باشگاه های اروپا - آسیا (EURASIA CUP 2018 YAZD) را در این شهر اعلام كرد.
در روز اول مسابقات( 26 فروردین 1397) از ساعت 18 و 45 دقیقه دیدار افتتاحیه این رقابت ها میان تیم های لكوموتیو روسیه و كاتانیا ایتالیا برگزار می شود.
همچنین تیم های مقاومت گلساپوش یزد از ایران و لوانته اسپانیا از ساعت 20 و 15 دقیقه همین روز به مصاف هم می روند .
در بیست و هفتم فروردین دیدار تیم های لكوموتیو روسیه و لوانته اسپانیا در ساعت 18 و 45 دقیقه و سپس نیز تیم های مقاومت گلساپوش ایران و كاتانیا ایتالیا در ساعت 20 و 15 دقیقه بازی خود را برگزار می كنند.
در بیست و هشتم فروردین و آخرین روز برگزاری این رقابت ها از ساعت 18 و 45 دقیقه تیم های كاتانیا ایتالیا و لوانته اسپانیا و سپس تیم های مقاومت گلساپوش یزد و لكوموتیو روسیه از ساعت 20 و 15 دقیقه به مصاف هم می روند.
دومین دوره مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی جام باشگاه های اروپا - آسیا (EURASIA) از 26 الی 28 فروردین ماه سال 1397 در ورزشگاه سلمان محمود آباد یزد برگزار می شود.
در این مسابقات تیم های لكوموتیو مسكو روسیه (قهرمان جام باشگاه های جهان) ، لوانته اسپانیا ، كاتانیا ایتالیا و مقاومت گلساپوش یزد از ایران (قهرمان سال گذشته باشگاه های اروپا-آسیا) حاضر خواهند شد.
نخستین دوره این رقابت ها فروردین ماه امسال با حضور لكوموتیو روسیه ، اسپورتینگ پرتغال و لوانته اسپانیا با قهرمانی مقتدرانه مقاومت گلساپوش یزد همراه بود.
هم اكنون تیم های مقاومت گلساپوش یزد ، ایفاسرام و كویر اردكان سه نماینده استان یزد در لیگ برتر ساحلی باشگاه های كشور حضور دارند .
استان یزد 47 هیات ورزشی و 65 هزار ورزشكار سازماندهی شده دارد.
7536