۲۵ اسفند ۱۳۹۶،‏ ۱۹:۲۱
کد خبر: 82864327
۰ نفر
عروس ترامپ تقاضای طلاق كرد

تهران - ایرنا - خبرگزاری رویترز روز جمعه از دو مبدا واشنگتن و نیویورك گزارش داد: همسر «دونالد جونیور ترامپ» پسر ارشد «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریكا رسما از دادگاهی در نیویورك تقاضای طلاق كرد.

براساس این گزارش، «وانسا ترامپ» و «ترامپ جونیور» در بیانیه مشتركی اعلام كردند: پس از 12 سال زندگی مشترك، تصمیم گرفته ایم راه های جداگانه ای را در پیش گیریم.
این بیانیه از طرف سازمان ترامپ كه به عنوان امپراطوری تجاری رئیس جمهوری آمریكا شناخته می شود و پسرش بخشی از مدیریت آن را برعهده دارد، صادر شد.
در این بیانیه توضیح بیشتری در مورد علت تنظیم درخواست طلاق از سوی وانسا ترامپ در دادگاهی در نیویورك ارائه نشده است. این زوج در سال 2005 ازدواج كردند و صاحب پنج فرزند شدند.
در ماه های اخیر، پای ترامپ جونیور به تحقیقاتی در مورد احتمال تبانی ستاد انتخاباتی پدرش با روسیه در جریان انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریكا باز شد.
پسر ارشد ترامپ زمینه برگزاری جلسه ای در همان سال بین هیاتی از روسیه و اعضای ستاد انتخاباتی پدرش را فراهم كرد كه گفته شده است در جریان آن جلسه، روس ها اطلاعات مخربی در مورد «هیلاری كلینتون» نامزد دمكرات ها در انتخابات ریاست جمهوری ارائه دادند.
ترامپ جونیور از زمان ورود پدرش به كاخ سفید در ژانویه 2017، نقش مهمی در سازمان ترامپ ایفا كرد. وب سایت سازمان ترامپ، پسر ارشد رئیس جمهوری آمریكا را به عنوان معاون اجرایی این سازمان توصیف می كند.
وانسا ترامپ ماه گذشته پس از گشودن بسته ای حاوی پودری سفید رنگ و تهدیدآمیز، روانه بیمارستانی در نیویورك شد، اما بعدا مشخص شد كه این بسته خطری برای وی نداشته است. دادستان های فدرال بوستون پیشتر در ماه جاری فردی را به ارسال این نامه تهدیدآمیز متهم كردند.
شبد**اروپام**9109**1379