۲۵ اسفند ۱۳۹۶،‏ ۱۶:۲۶
کد خبر: 82864240
۰ نفر
منتظري: اميدوارم قرارداد كي روش تمديد شود

تهران- ايرنا- مدافع تيم ملي فوتبال ايران گفت: تمديد قرارداد كي روش خبر خوبي براي مردم ايران خواهد بود و اميدوارم اين اتفاق رخ دهد.

به گزارش ايرنا، پژمان منتظري پيش از تمرين امروز -جمعه- تيم ملي فوتبال ايران در جمع خبرنگاران، گفت: در اردو فعلي بيشتر بازيكنان از ليگ ايران هستند و خوشبختانه شرايط خوبي را پشت سر مي گذاريم.
وي در خصوص احتمال لغو ديدار مقابل سيرالئون ادامه داد: متاسفانه امروز از اين مساله مطلع شديم و هنوز برگزاري اين ديدار دوستانه مشخص نشده است.
بازيكن تيم ملي فوتبال ايران گفت: فعلا تمرينات هميشگي را در دستور كار قرار داده ايم و اگر اين مسابقه فردا در ورزشگاه آزادي برگزار شود قطعا در آن شركت خواهيم كرد.
وي در رابطه با كيفيت فوتبال سيرالئون تصريح كرد: طبق روال تمام كشور هاي دنيا بعد از مسابقات فشرده ليگ تيم هاي ملي به مصاف حريفان قدرتمند در ديدار هاي دوستانه نمي روند.
منتظري گفت: فراموش نكنيد پس از اين بازي ما دو ديدار دوستانه بسيار خوب با تيم هاي تونس و الجزاير خواهيم داشت اما ديدار با سيرالئون نيز به تيم ملي كمك زيادي خواهد كرد.
وي در رابطه با تمديد قرارداد كي روش، اظهار كرد: اميدوارم اين اتفاق رخ دهد و خبر آن براي مردم ايران خوشحال كننده است.
مدافع ملي پوش تيم فوتبال استقلال تهران در رابطه با مصدوميت خود هم اظهار كرد: همه تلاشم پس از اين مصدوميت بازگشت به شرايط خوب بود كه خوشبختانه توانستم در سريع ترين زمان به آمادگي برسم.
وي ادامه داد: همه تلاش خود را مي كنم تا با انجام بازي هاي خوب و تمرينات منظم بتوانم در ليست نهايي تيم ملي براي جام جهاني باشم.
منتظري با اشاره به ديدار با تيم هاي الجزاير و تونس، اظهار كرد: دو تيم بازيكنان بسيار خوبي در اختيار دارند و هر دو شباهت زيادي به مراكش دارند؛ قطعا اين دو بازي كمك زيادي به ما خواهد كرد.
قرار است تيم ملي ايران فردا از ساعت 15:30 در ورزشگاه آزادي تهران در ديداري دوستانه به مصاف سيرالئون برود، اما برگزاري اين بازي به دليل برخي مشكلات در فدراسيون فوتبال سيرالئون در هاله اي از ابهام قرار دارد.
ورزشي **9118**2017

سرخط اخبار ورزش