460 میلیارد تومان برای احیای زاینده رود منظور شده است

اصفهان - ایرنا - امام جمعه موقت اصفهان گفت: بودجه ای قابل توجه حدود 460 میلیارد تومان از محل كمك كارخانه ها و صنایع برای جاری شدن آب زاینده رود و حل مشكل كشاورزان شرق اصفهان در نظر گرفته شده است.

به گزارش ایرنا، حجت‌ الاسلام و المسلمین سید مجتبی میردامادی در خطبه های نماز جمعه اصفهان افزود: من به كشاورزان عزیز نوید می دهم كه در آینده شرق اصفهان یك سرزمین با باغات سبز خواهد بود و همه كشاورزان عزیز از رفاه برخوردار می شوند.
وی ادامه داد: كشاورزان بدانند كه همه دستگاه های استانی و كشوری در تلاشند تا مشكلات آب در اصفهان و منطقه شرق این شهر حل شود.
امام جمعه موقت اصفهان تصریح كرد: ما می دانیم كه شما حقتان را می خواهید و فریادتان فریاد عدالت است اما برای حفظ عزت، آرامش و اقتدار این مملكت و اینكه برای دشمن خوراك تهیه نشود صبوری پیشه كنید تا مشكلات بخوبی حل شود.
وی همچنین درباره ماجرای دختران خیابان انقلاب گفت: اینكه چهار دختر فریب خورده حجابشان را در خیابان بردارند مسئله حقیری است و این افراد خواصی هستند كه خطی را دنبال می كنند كه دشمن نتوانسته بود آن را به نتیجه برساند.
حجت‌ الاسلام میردامادی با اشاره به اینكه آنچه حرام شرعی است نباید بصورت آشكار صورت بگیرد اضافه كرد: شارع مقدس به حكومت اسلامی تكلیف كرده كه مانع از رواج حرام الهی در جامعه شود.
وی با انتقاد از طرح مطالیی مبنی بر رعایت نشدن استاندارد حقوق بشر در ایران افزود:
آیا این چیزی نیست كه آمریكا و دشمنان می خواهند؟
امام جمعه موقت اصفهان از مسئولان خواست تا حرفی نزنید كه مود استفاده دشمنان قرار گیرد. .
جمعی از كشاورزان شرق اصفهان با حضور در مراسم نمازجمعه این هفته اصفهان خواستار حل مشكلات آب در منطقه شرق اصفهان و پیگیری مطالباتشان شدند.
ت/7135 / 1339