۲۵ اسفند ۱۳۹۶،‏ ۱۳:۱۶
کد خبر: 82864018
۰ نفر
طرح امداد نوروزي هلال احمر در پيشوا آغاز شد

تهران - ايرنا - طرح امداد نوروزي هلال احمر از امروز جمعه تا 17 فروردين ماه سال 97 با حضور فرماندار و مسئولان شهرستان پيشوا با هدف امدادرساني به مسافران نوروزي آغاز شد.

به گزارش ايرنا، در اين مراسم كه روز جمعه در پايگاه امداد و نجات جمعيت هلال احمر پيشوا برگزار شد ، فعاليت امدادگران و داوطلبان جمعيت هلال احمر در خدمت رساني به مسافران نوروزي مورد بررسي قرار گرفت.
رئيس جمعيت هلال احمر پيشوا در حاشيه اين مراسم به خبرنگار ايرنا گفت : طرح امداد و نجات جمعيت هلال احمر شهرستان پيشوا در 2 بخش براي امدادرساني و خدمات اطلاع رساني ويژه نوروز تا هفدهم فروردين 96 ادامه دارد.
حميدرضا تاجيك گفت : اين طرح با مشاركت مركز امور جوانان جمعيت هلال احمر اجرا مي شود كه طي آن امدادگران و داوطلبين در 2 پايگاه ميدان شهيد اردستاني و جليل آباد خدمات لازم را به مسافران نوروزي ارائه مي دهد.
وي با اشاره به استقرار پزشك، پرستار و امدادگران هلال احمر در اين پايگاه ها، اظهار كرد: داوطلبان و امدادگران جمعيت هلال احمر شهرستان پيشوا به صورت شبانه روزي در پايگاه ها حضور يافته و خدمات خود را به مسافران نوروزي ارائه مي دهند.
تاجيك اظهار كرد: وجود مرقد مطهر حضرت جعفربن موسي الكاظم(ع) برادر امام رضا (ع) در پيشوا و مجاورت اين شهرستان با محور امام رضا (ع) موجب شده تا بسياري از مسافران ، اين شهرستان را مقصد گردشگري خود قرار دهند از اين رو هلال احمر تلاش مي كند تا با ارائه بهترين خدمات ، سفر بي خطري را براي آنان رقم بزند.
پيشوا با 80 هزار نفر جميعت در 45 كيلومتري جنوب شرق تهران واقع شده است.
تهرام/7254/6003

سرخط اخبار جامعه