۲۴ اسفند ۱۳۹۶،‏ ۲۰:۰۳
کد خبر: 82863727
۰ نفر
وقوع جرم در تالش 17 درصد كاهش يافت

آستارا - ايرنا - فرمانده نيروي انتظامي تالش از افزايش 11 درصدي كشف و كاهش 17 درصدي وقوع جرم در اين شهرستان در مقايسه با سال قبل خبر داد.

به گزارش خبرنگار ايرنا سرهنگ عباس اسماعيلي روز پنجشنبه در نشست خبري در تالش گفت: اين توفيق نتيجه تلاش شبانه روزي پليس، همكاري مردم و روشنگري رسانه هاست و رسانه‌ها با امانتداري و تبيين خدمات نيروي انتظامي، در ايجاد احساس امنيت و آرامش در جامعه نقش مهمي دارند.
وي افزود: شعار نوروزي سال 97 نيروي انتظامي 'آرامش بهاري با نظم و امنيت' است و عزم پليس براي امنيت و آسايش عمومي مردم جدي است و با توجه به شرايط فرهنگي و جغرافيايي و ورود زياد مسافر به تالش، ايستگاه هايي براي دسترسي آسان مردم به پليس در اين شهرستان فعال و مركز پليس 110 براي تماس هاي تلفني مردم تقويت شده است.
وي اظهار كرد: ضعف در بستر و زيرساخت راه ها و كم توجهي برخي از مردم به هنجارهاي ترافيكي از مشكلات اين شهرستان است و براي رواني جريان ترافيك و سهولت تردد، با همراهي مردم و مسئولان تلاش مي كنيم.
اسماعيلي ادامه داد: نيروي انتظامي همواره آمادگي انجام وظايف خود را براي تامين امنيت و رفاه اجتماعي مردم دارد و براي پاسداري از خون بابركت شهدا و سربلندي ايران اسلامي فعاليت مي كند.
شهرستان تالش با 200 هزار نفر جمعيت در 110 كيلومتري غرب مركز استان گيلان قرار دارد.
7106 / 7124 /2007