مشكلات مالي نبايد مانع خدمت مراكز درماني به بيماران  شود

ايلام - ايرنا - معاون هماهنگي و نظارت مجموعه بيمارستان‌هاي ميلادگفت: وجود مشكلات مالي در مراكز درماني تامين اجتماعي از جمله بيمارستان شهداي زاگرس نبايد باعث ايجاد وقفه در خدمات رساني به مردم شود و عملكرد يك مجموعه سه هزار نفري را خدشه دار كند.

به گزارش ايرنا، ميرحسين سيدزاده در آيين تجليل از زنان شاغل در بيمارستان شهداي زاگرس ايلام اظهار كرد: افراد شاغل در اين بيمارستان تمام تلاش خود را براي خدمت به مردم به كار بگيرند چرا كه مراكز درماني تامين اجتماعي با حق بيمه اقشار مختلف جامعه از جمله كارگراني اداره مي‌شود كه هزينه‌ بيمه را پرداخت مي‌كنند.
دكتر موسي ميرزايي نيز گفت: بزرگترين مشكل اين بيمارستان مالي است كه اين كمبودهاي مالي نيز با احساس مسئوليت، صرفه‌جويي و تلاش بيشتر پرسنل قابل حل است.
وي افزود: سال آينده از طريق معيار ارزيابي پرسنل، كاركنان نمونه، متعهد و داراي احساس مسئوليت نسبت به مراجعه كنندگان و آيين نامه ها معرفي خواهند شد و ماندن آنها را در اين بيمارستان تعيين ميكند.
دكتر ميرزايي تاكيد كرد: بيمارستان شهداي زاگرس يك سرمايه براي استان است و هيچكس تمايل ندارد تعطيل شود اما بايد به دنبال رفع مشكلات مالي آن باشيم.
در اين آيين از بانوان پرسنل اين مركز درماني بمناسبت روز زن تجليل بعمل آمد.
بيمارستان شهداي زاگرس تامين اجتماعي ايلام در زميني به مساحت 6 هزار متر مربع در چهار طبقه احداث شده و داراي بخش هاي جراحي، داخلي، اتاق هاي عمل، اورژانس، راديولوژي، درمانگاه، آي سي يو، آزمايشگاه و 2 اتاق عمل زنان و زايمان است كه 11 ارديبهشت ماه سال جاري در روز جهاني كارگر افتتاح و به بهره برداري رسيد.
7180/6034

سرخط اخبار استان‌ها