انفجار و ريزش آوار يك كارگاه كفاشي در تهران 3 مرد جوان را مصدوم كرد

تهران- ايرنا- سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران از انفجار و ريزش آوار در يك كارگاه 15 متري كفاشي در خيابان مصطفي خميني خبر داد و گفت: در اين حادثه 3 مرد جوان دچار مصدوميت و سوختگي شدند.

سيد جلال ملكي شامگاه يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: ساعت 18 و 28 دقيقه امشب حادثه آوار در يك كارگاه كفاشي در خيابان مصطفي خميني كوچه برهنه به سامانه 125 اعلام و بلافاصله ماموران 2 ايستگاه آتش نشاني با تجهيزات كافي به محل حادثه اعزام شدند.
وي بيان كرد: در يك منزل قديمي به وسعت 170 متر كه تغيير كاربري داده شده بود و به انبار تبديل شده بود در يك فضاي 15 متري كارگاه كفاشي وجود داشت كه پس از انفجار بخشي از اين ساختماتن دچار تخريب شد.
ملكي ادامه داد: با توجه به تنگ و باريك بودن كوچه آتش نشانان بصورت پياده و به وسيله موتورسيكلت خود را به محل حادثه رسانده كه به گفته افراد حاضر 3 مرد جوان در زيرآوار وجود داشتند كه آتش نشانان بلافاصله در عملياتي هر 3 نفر مصدوم كه دچار سوختگي هم بودند زنده خارج و توسط عوامل اورژانس به مراكز درماني منتقل شدند.
وي خاطرنشان كرد: آتش نشانان در زيرآوار يك سيلندرگاز را كشف كردند كه احتمال نشست گاز از طريق اين سيلندر و انفجار در محل وجود دارد اما كارشناسان آتش نشاني در محل مشغول بررسي دقيق علت اين انفجار هستند.
تهرام/7243//1348