۱۳ اسفند ۱۳۹۶،‏ ۱۹:۰۰
کد خبر: 82851404
۰ نفر
ست كوويچ مدير استعداديابي واليبال گنبدكاووس شد

گنبدكاووس - ايرنا - يوتسا ست كوويچ مربي سرشناس واليبال از كشور صربستان با عقد قراردادي دو ساله به عنوان مدير استعداديابي واليبال شهرستان گنبدكاووس واقع در شرق استان گلستان معرفي شد.

به گزارش خبرنگار ايرنا، مراسم معارفه اين مربي صربستاني كه سابقه هدايت تيم هاي واليبال جوانان و نوجوانان ايران و كسب مقام قهرماني جهان در مكزيك را در كارنامه خود دارد، عصر روز يكشنبه با حضور رئيس ورزش و جوانان گنبدكاووس، مديرعامل باشگاه هاوش و جمعي از پيشكسوتان، مربيان و بازيكنان به همراه برخي مديران اين شهرستان برگزار شد.
ست كوويچ در مراسم معارفه خود در سخناني كوتاه، گنبدكاووس را نه تنها قلب واليبال ايران بلكه قلب واليبال جهان دانست و گفت: دراين منطقه منابع و ذخاير طلايي فراواني وجود دارد كه در كشور و حتي جهان كم نظير هستند.
وي افزود: باور قلبي دارم كه ورزش واليبال گنبدكاووس آينده درخشاني خواهد داشت زيرا مربيان، بازيكنان و مردم علاقه مند زيادي به اين رشته در اين شهرستان وجود دارد.
ست كوويچ اضافه كرد: قطعا كار كردن در گنبدكاووس به دليل وجود علاقه مندان بسيار به ورزش واليبال، خيلي سخت است.
وي با ابراز خوشحالي از حضور در گنبدكاووس افزود: اميدوارم بتوانم با كمك پيشكسوتان، مربيان و بازيكنان و با يك برنامه ريزي حرفه اي كه جزييات آن بعدا اعلام مي شود به رشد و شكوفايي ورزش واليبال اين شهرستان كمك كنم.
مديرعامل باشگاه فرهنگي ورزشي هاوش گنبدكاووس و رئيس هيات واليبال اين شهرستان نيز در سخناني قرارداد ست كوويچ را با اين باشگاه و هيات واليبال شهرستان دو ساله دانست و گفت: فعاليت اين مربي نامدار بيشتر در زمينه استعداديابي رده سني نوجوانان و جوانان خواهد بود.
مهدي محمدي بابيان اينكه فعاليت اين مربي از 15 فروردين 97 در گنبدكاووس آغاز مي شود، از همه مربيان و بازيكنان و پيشكسوتان واليبال اين شهرستان خواست از اين فرصت در رشد و توسعه حرفه اي اين رشته استفاده نمايند.
وي افزود: در گنبدكاووس افزون بر 20 كانون واليبال با يك هزار نوآموز فعال است كه همه مي توانند در كلاس هاي آموزشي ست كوويچ شركت نمايند.
محمدي اضافه كرد: واليبال گنبدكاووس اين ظرفيت را دارد كه در تمام رده هاي سني در ليگ برتر تيم داشته باشد و به ديگر باشگاه ها بازيكن بدهد.
به گزارش ايرنا، دراين مراسم محمدعلي رحيميان رئيس اداره ورزش و جوانان گنبدكاووس، نورقلي نيازي پيشكسوت و باي محمد دوجي مربي واليبال اين شهرستان نيز درسخنان جداگانه اي با قدرداني از مديرعامل باشگاه هاوش براي به كارگيري ست كوويچ به عنوان مدير استعداديابي، برلزوم همكاري و همراهي همه علاقه مندان واليبال با اين مربي سرشناس تاكيد كردند.
شهرستان گنبدكاووس كه در نزد اهالي ورزش به پايتخت واليبال كشور مشهور است با 350 هزار نفر جمعيت در شرق استان گلستان واقع است و علاقه مندان زيادي در رشته واليبال دارد.
3039/1860