توزيع 130 هزار پاكت نيكوكاري در مدارس سيستان و بلوچستان

زاهدان - ايرنا - معاون توسعه مشاركت‌هاي مردمي كميته امداد امام خميني(ره) سيستان و بلوچستان گفت: 130 هزار پاكت ويژه جشن نيكوكاري در ميان مدارس اين استان توزيع شده است.

محمود ميرامامي روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: اين اقدام در آستانه فرار سيدن سال جديد و با هدف كمك‌ رساني به دانش ‌آموزان نيازمند انجام شد.
وي بيان كرد: همه ساله در ايام پاياني سال كميته امداد با همكاري و مشاركت دستگاه هاي مختلف و مردم جشن نيكوكاري را با هدف كمك به نيازمندان و گسترش فرهنگ انفاق و احسان برگزار مي كند.
وي افزود: امسال جشن نيكوكاري از 16 تا 18 اسفند در مدارس، پايگاه‌هاي مستقر در سطح شهرها و ميعادگاه‌هاي نمازجمعه با شعار «جوانه لبخند مي كاريم» همزمان با سراسر كشور در سيستان و بلوچستان برگزار مي شود.
معاون توسعه مشاركت‌هاي مردمي كميته امداد امام خميني(ره) سيستان و بلوچستان گفت: كمك‌هاي جشن نيكوكاري در قالب تهيه بسته ‌هاي غذايي، كمك معيشت، تهيه پوشاك شب عيد مانند لباس، كيف و كفش، لوازم ضروري زندگي براي محرومان، نيازمندان و ايتام تحت حمايت تهيه و توزيع مي شود.
وي خاطر نشان كرد: مردم نيكوكار سيستان و بلوچستان مي ‌توانند هداياي نقدي خود را با شماره گيري آني پرداخت كميته امداد #054*8877* از طريق تلفن همراه با وارد كردن مبلغ موردنظر در اين امر خداپسندانه شركت كنند.
به گزارش ايرنا هم اينك 246 هزار نفر در قالب افزون بر 103 هزار خانوار در سيستان و بلوچستان زير پوشش كميته امداد امام خميني(ره) اين استان هستند.
7316**3213