۱۰ اسفند ۱۳۹۶،‏ ۱۱:۰۸
کد خبر: 82847873
۰ نفر
برگزیدگان جشنواره سراسری فیلم دانشجویی معرفی شدند

تهران- ایرنا- برگزیدگان هفتمین جشنواره سراسری فیلم دانشجویی در مراسم پایانی این رویداد معرفی شدند و جوایز خود را دریافت كردند.

به گزارش روز پنجشنبه گروه فرهنگی ایرنا از هفتمین جشنواره سراسری فیلم و عكس دانشجویی، برگزیدگان بخش فیلم هفتمین جشنواره سراسری فیلم و عكس دانشجویی در مراسم اختتامیه این رویداد كه با حضور مدیران و اهالی سینما شامگاه چهارشنبه در تالار ملاصدرای دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد، بدین شرح معرفی شدند:

بخش ویژه
رتبه اول، تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 15 میلیون ریال به علی عزیزی برای انیمیشن پروانگی رسید.
رتبه دوم، تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و 12 میلیون ریال به خونبازی به كارگردانی مصطفی شیری رسید.
همچنین فیلم مستند زنان ابدی به كارگردانی محمد صادق اسماعیلی با كسب رتبه سوم این بخش، تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ 10 میلیون ریال را دریافت كرد.
همچنین هیات داوران در این بخش یك دیپلم افتخار به فیلم نفس عمیق به كارگردانی مهدی مبهم اهدا كرد.

* فیلمنامه
در این بخش جایزه اول به همراه تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 10 میلیون ریالی به محمد صبوحی برای فیلمنامه مشیب اهدا شد.
جایزه دوم این بخش شامل تندیس، دیپلم افتخار و جایزه 8 میلیون ریالی به محبوبه نخزری مقدم برای فیلمنامه گل سرخ رسید.
جایزه سوم بهترین فیلمنامه، تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به همراه جایزه 6 میلیون ریالی به وحید نوری برای فیلمنامه دیوانگی اهدا شد.

بخش فیلم كوتاه

*فیلمنامه
جایزه 10 میلیون ریالی به همراه تندیس و دیپلم افتخار این بخش به یوسف كارگر برای نگارش فیلمنامه فیلم آغی اهدا شد

*بهترین دستاوردهای فنی و هنری
مهربانو باطبی برای بازی در فیلم هارمونی در این بخش تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 10 میلیون ریالی را دریافت كرد.
دیپلم افتخار این بخش به پیمان عباس زاده برای فیلمبرداري فیلم هاي آغی و آرا اهدا شد.

*بهترین كارگردانی
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 12 میلیون ریالی این بخش به درناز حاجی ها برای كارگردانی مارلون رسید.

*بهترین فیلم
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 15 میلیون ریالی این بخش به مستانه مهاجر برای تهیه كنندگي فیلم مرضیه به كارگرداني خانم درناز حاجیها رسید.


*بهترین پویانمایی

*بهترین فیلم
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 15 میلیون ریالی این بخش به الهام طرقی برای پویانمایی هیچكس رسید.


*بهترین دستاورد فنی و هنری
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 10 میلیون ریالی این بخش به دلیل تكنیك خلاقانه در طراحی و اجرا به الهام طرقی برای پویانمایی هیچكس رسید.

*بهترین كارگردانی
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 12 میلیون ریالی این بخش به امین ملكوتی خواه برای پویانمایی من تنها نیستم اهدا شد.
در این بخش همچنین دیپلم افتخار به داریوش اسكویی برای پویانمایی باربر و بهنام اسدالهی برای پویانمایی مسیر سخت رسید.


مستند كوتاه
بهترین فیلم
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 15 میلیون ریالی این بخش به فیلم اوسیا به كارگردانی علیرضا دهقان و تهیه كنندگی مركز گسترش سینمای مستند و تجربی رسید.

بهترین كارگردانی
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 12 میلیون ریالی این بخش به علیرضا دهقان برای كارگردانی فیلم اوسیا رسید.


بهترین پژوهش
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 10 میلیون ریالی این بخش به فیلم چغامیش به كارگردانی آریان عطارپور اهدا شد.

دستاورد فنی و هنری
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 10 میلیون ریالی بهترین دستاورد فنی و هنری به پوریا اوسطی برای تدوین فیلم فراش رسید.
همچنین دیپلم افتخار این فیلم در این بخش به سید مصطفی فخاری نیری برای فیلم داستان عروسك ها و روح الله مولوی برای قلمرو سلطان اهدا شد.


**مستند بلند
*بهترین فیلم
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 15 میلیون ریالی این بخش به فیلم پدر، مادر، علی، رضا و من به كارگردانی هانیه یوسفیان رسید.

بهترین كارگردانی
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 12 میلیون ریالی این بخش به مهدی میرزایی برای كارگردانی زیورك اهدا شد.


بهترین پژوهش
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 10 میلیون ریالی این بخش به آریان عطارپور برای فیلم سالسوس رسید.

دستاورد فنی و هنری
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 10 میلیون ریالی این بخش به مهدی میرزایی برای فیلمبرداری زیورك اهدا شد.
همچنین هیات داوری دیپلم افتخار خود را در این بخش به فیلم احمد آقا به كارگردانی سید حامد نوبری اهدا كرد.


فراهنگ**1880**1584