فرمانده پایگاه شهید عبدالكریمی: اقتدار نیروی هوایی به دلیل رعایت الزامات ایمنی است

تهران - ایرنا - فرمانده پایگاه شكاری شهید عبدالكریمی گفت: بخش مهمی از اقتدار و توانمندی نیروی هوایی به دلیل رعایت الزامات ایمنی و توجه به نكات ایمنی است كه این مهم اولویت اصلی ما در انجام كارها است.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از نهاجا، امیر سرتیپ دوم خلبان سخاوت عشایری در همایش ایمنی اظهار داشت: به منظور كاهش حوادث ، موضوع ایمنی باید هر چه بیشتر مورد توجه قرار گیرد و دغدغه‌ اصلی فرماندهان این موضوع قرار گیرد.
وی با بیان اینكه عدم آگاهی لازم، در جلوگیری از حوادث باعث به وجود آمدن بلایای انسانی می شود، بر ضرورت آگاهی بخشی افراد در این ارتباط تاكید كرد و افزود: برای جلوگیری از بلایای انسانی ، آگاهی بخشی در این زمینه‌ باید به عنوان مبنای كار مورد توجه قرار گیرد.
امیرعشایری با تاكید بر ضرورت توسعه فرهنگ ایمنی در محیط كاری، خانواده و اجتماع یادآور شد: با اجرای برنامه های آگاه سازی و همچنین نظارت دقیق و جدی در اجرای مسایل ایمنی در تلاش خواهیم بود تا روز به روز شاهد سلامتی جسمانی و روحی سرمایه انسانی و كاهش خطرات و آسیب‌های احتمالی باشیم تا سلامت خانواده و جامعه تامین شود.
فرمانده پایگاه شكاری شهید عبدالكریمی خاطر نشان كرد: امیدواریم این گونه نشست ها و همایش ها، زمینه ساز یك حركت علمی و فرهنگ سازی اصولی برای پیشگیری از مخاطرات و حوادث باشد و بتوانیم در همایش های آتی با نقد عملكرد گذشته به دستاوردهای روشن كه همان كاهش تلفات و خسارات مادی و معنوی است برسیم.
در پایان این مراسم كه در پایگاه شكاری شهید عبدالكریمی برگزار شد، از فعالان نمونه در حوزه ایمنی تقدیر شد.
اجتمام*1933*1584