۲ اسفند ۱۳۹۶،‏ ۱۵:۲۷
کد خبر: 82839388
۰ نفر
هيات تجاري آلمان به البرز سفر مي كند

كرج-ايرنا-دبير كل اتاق بازرگاني، صنايع و كشاورزي استان البرز گفت كه هيات 12 نفره تجاري و اقتصادي از ايالت راينالد فالتس به سرپرستي جو وينگارتن، مديركل اداره نوآوري و ديجيتال سازي اين كشور روز دوشنبه 7 اسفند ماه جاري به البرز سفر مي كند.

مسعود قاسمي روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگارايرنا، با اشاره به اينكه اين دومين بار است كه اتاق بازرگاني البرز ميزبان هيات تجاري آلمان است افزود: اين هيات در راستاي تفاهم نامه همكاري هاي تجاري بين البرز و اين ايالت به استان سفر خواهند كرد.
دبيركل اتاق بازرگاني البرز تصريح كرد: تشويق و گسترش روابط تجاري و اقتصادي ميان كارآفرينان و اعضاي اتاق هاي بازرگاني كشور ايالت راينالد – فالتس و البرز، تبادل اطلاعات در زمينه منافع متقابل در اقتصاد، تجارت خارجي، قوانين و مقررات تجارت، سرمايه گذاري، از جمله بندهاي اين تفاهم نامه بود.
وي اظهار كرد: توسعه روابط اقتصادي و فرهنگي بين دو كشور و شناخت كافي در ساختارهاي اقتصادي و تعامل تجاري بيشتر با فعالان اقتصادي استان البرز از ديگر اهداف اين هيات تجاري است.
قاسمي خاطرشان كرد: اعزام و پذيرش هيات هاي تجاري بستر مناسب را براي توسعه هر چه بيشتر صادرات فراهم خواهد كرد.
وي، برگزاري نشست هاي تخصصي بين تجار و بازرگانان البرز و آلمان ، بازديد از نمايشگاه توانمندي هاي استان در اتاق بازرگاني البرز و نيز ديدن از يك خط توليدي در استان از جمله برنامه هاي سفر اين هيات تجاري به البرز است.
وي اظهار كرد: از مسئولان و كارشناسان چند شركت كه در زمينه هاي مشاوره بازرگاني ، ،لوازم منزل و آشپزخانه، مشاوره حقوقي، سيستم هاي الكترونيكي و اتوماسيون، برش و پردازش فلزات، حمل و نقل به استان البرز را همراهي مي كنند.
7411/1535