از سر دادن شعار عليه پورموسوي تا ممانعت از حركت اتوبوس تيم فولاد

اهواز - ايرنا - تيم فولاد خوزستان در بازي عقب افتاده از هفته بيستم ليگ برتر برابر تيم پيكان تن به شكست داد كه اين موضوع مجددا اعتراض هواداران اين تيم را به همراه داشت.

به گزارش ايرنا دو تيم فولاد خوزستان و پيكان تهران روز پنجشنبه در ورزشگاه غدير اهواز به مصاف يكديگر رفتند كه اين ديدار با حاشيه هايي همراه بود كه در ذيل مي خوانيم:
پورموسوي سرمربي تيم فوتبال فولاد كه هفته گذشته مورد بي مهري تماشاگران قرار گرفته بود قبل از شروع بازي بازي به شدت از سوي تماشاگران فولادي تشويق شد. همچنين رييس هيات مديره باشگاه فولاد مورد تشويق هواراران اين تيم قرار گرفت.
با وجود اين كه تماشاي بازي از سوي باشگاه فولاد خوزستان رايگان اعلام شده بود تنها 2 هزار تماشاگر از نزديك نظاره گر بازي بودند.
ايوب والي و محمد اهل شاخه دو بازيكن محروم و مصدوم فولاد و اميد خالدي بازيكن سابق فولاد از جايگاه تماشاگران نظاره گر بازي بودند.
تماشاگران فولادي قبل از انجام بازي با سر دادن شعارهايي از اميد خالدي حمايت كردند كه در ادامه اين بازيكن به سمت هواداران رفت و مورد تشويق قرار گرفت.
اسكوربورد ورزشگاه غدير پس از 12 هفته همچنان خاموش و خراب بود بي آنكه مسئولان ورزشگاه غدير خم به ابرو بياروند.
پورموسوي سرمربي سرخپوشان اهوازي در 45 دقيقه نيمه اول به صورت ايستاده نظاره گر بازي بود و به طور مداوم بر سر بازيكنان خود فرياد مي زد.
در دقيقه 46 بازي ميلاد بدرقه گل اول تيم فولاد خوزستان را به ثمر رساند و اين بازيكن پس از زدن گل به سمت صابر حرداني رفت و شادي خود را با او تقسيم كرد.
در دقيقه 54 بازي مهدي شيري از جلو آمدن حامد لك سنگربان فولادي ها به خوبي استفاده كرد و با يك ضربه استثنايي گل تساوي بخش بازي را به سود پيكان به ثمر رساند.
ميلاد بدرقه در دقيقه 65 به دليل مصدوميت از زمين خارج و به دليل آسيب ديدگي شديد از ناحيه بيني راهي بيمارستان شد.
در دقيقه 73 و 92 بازي دو شليك رحيم زهيوي به ديرك دروازه تيم پيكان اصابت كرد كه اين موضوع تشويق تماشاگران را به همراه داشت.
در اين ديدار شاهين ثاقبي بازيكن تيم پيكان از داور بازي كارت زرد دريافت كرد و تنها اخطاري اين ديدار شد.
در دقيقه 88 بازي مرتضي آقاخان كه به عنوان بازيكن ذخيره وارد زمين شده بود گل دوم پيكان را به ثمر رساند و تعويض طلايي مجيد جلالي لقب گرفت.
پس از دريافت گل دوم فولاد، هواداران اين تيم با سر دادن شعارهاي عليه پورموسوي، اعتراض خود را به نتيجه بازي نشان دادند و عده اي نيز ورزشگاه را ترك كردند.
سرمربي تيم فولاد خوزستان پس از پايان بازي برخلاف ديدار قبل برابر استقلال خوزستان به سرعت سمت رختكن رفت اما در آن سوي ميدان مجيد جلالي سرمربي سابق فولادي ها مورد تشويق هواداران خوزستاني قرار گرفت.
پس از پايان اين ديدار، تماشاگران فولادي كه به شدت از عملكرد تيمشان در هفته هاي اخير ناراحت هستند به مقابل درب محل برگزاري نشست خبري آمده و با سر دادن شعارهايي همچون 'پورموسوي هري' و ' موسوي باشرف، استعفا، استعفا' خواستار بركناري سرمربي تيمشان شده و با تشويق حسين فركي خواستار بازگشت اين مربي به فولاد خوزستان شدند.
به هنگام بيرون رفتن اتوبوس حامل بازيكنان تيم فولاد، عده از تماشاگران معترض فولادي مقابل اتوبوس ايستاده و مانع از حركت آن شدند كه در ادامه با دخالت ماموران نيروي انتظامي هواداران تيم فولاد متفرق شدند.
تيم فولاد خوزستان با اين شكست 38 امتيازي باقي ماند و با تفاضل گل كمتر نسبت به ذوب آهن در مكان سوم رده بندي قرار گرفت.
/6002/9879
خبرنگار: محمد شاكري**انتشار: كبري آقازري