پيروزي مهروبان نوين ماهشهر دربازي دوم رده بندي ليگ برتر بسكتبال اميد

اهواز - ايرنا - تيم بسكتبال مهروبان نوين ماهشهر در دومين بازي رده بندي ليگ برتر اميد باشگاه هاي كشور برابر حريف هم استاني خود به برتري رسيد.

به گزارش ايرنا تيم بسكتبال مهروبان نوين ماهشهر روز پنجشنبه در دومين بازي مرحله رده بندي ليگ برتر اميد باشگاه هاي كشور در ماهشهر به مصاف تيم پتروشيمي بندرامام رفت كه با نتيجه 72بر 70 به برتري رسيد.
دو تيم پتروشيمي بندرامام و مهروبان نوين ماهشهر در حالي به مصاف يكديگر رفتند كه بازي اول آنها در مرحله رده بندي به سود تيم پتروشيمي به پايان رسيده بود.
در كوارتر نخست اين ديدار بازيكنان تيم پتروشيمي از موقعيت هاي خود به نحو بهتري استفاده كرده و در نهايت با نتيجه 15 بر 11 به برتري رسيدند.
در كوارتر دوم بازي بازيكنان بومي تيم مهروبان نوين ماهشهر گوي سبقت را از حريف خود ربودند و با نتيجه 20 بر 13 به پيروزي دست يافتند.
كوارتر سوم اين ديدار در حالي آغاز شد كه تيم پتروشيمي از دوندگي و تجربه خود به خوبي استفاده كردند و در نهايت با نتيجه 20 بر 16 پيروز اين كوارتر شدند.
در كوارتر چهارم اين بازي، نوبت به خودنمايي بازيكنان مهروبان نوين رسيد تا با پرتاب هاي 2 و 3 امتيازي خود با نتيجه 25 بر 22 به پيروزي برسند و در نهايت دومين ديدار مرحله رده بندي را به سود خود به پايان برسانند.
ديدار سوم اين مرحله از رقابت ها روز جمعه 27 بهمن در ماهشهر برگزار مي شود و تيم برنده آن ديدار، عنوان سومي مسابقات را به خود اختصاص مي دهد.
9879/ 6037
خبرنگار: محمد شاكري ** انتشار دهنده: عبدالحميد راجي