انتخابات اتحاديه پوشاك ورامين به صورت الكترونيك برگزار شد

تهران-ايرنا- رئيس اداره صنعت ، معدن و تجارت ورامين از برگزاري انتخابات اتحاديه پوشاك اين شهرستان به صورت الكترونيك خبر داد.

حسن ميرزايي روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ايرنا گفت : بر اساس ماده 22 قانون نظام صنفي و آيين نامه هاي مربوطه ، انتخابات اتحاديه پوشاك و قماش شهرستان ورامين با حضور اعضاي هيأت اجرايي و نظارت بر انتخابات اتحاديه هاي صنفي و نماينده استان تهران در سالن اجتماعات شهيد رجايي اداره صنعت ، معدن و تجارت برگزار شد.
وي افزود : با تأمين زيرساخت هاي سخت افزاري و نرم افزاري مورد نياز ، اين انتخابات به صورت كاملا الكترونيك برگزار شد.
وي اظهار كرد: در اين انتخابات 179 نفر از اعضاي اتحاديه صنف فروشندگان پوشاك و قماش در محل برگزاري انتخابات حاضر شده و نمايندگان خود در هيات مديره و بازرس اتحاديه را انتخاب كردند.
رئيس اداره صنعت ، معدن و تجارت ورامين افزود : اتحاديه پوشاك و قماش شهرستان ورامين 300 نفر عضو دارد كه با حضور يك سوم از اين افراد مي توان انتخابات قانوني را برگزار كرد.
ميرزايي افزود : برگزاري انتخابات الكترونيك باعث افزايش دقت ، سرعت و شفافيت در روند برگزاري انتخابات مي شود و احتمال اشتباه را به حداقل مي رساند.
وي بيان كرد: با پايان يافتن مهلت 2 ساعته برگزاري انتخابات ، عبدالله فرجي ، سيد جواد قاسمي ، علي مجيدي نژاد ، آرش شكروي و احمدرضايي به عنوان نماينده اصناف در اتحاديه و حميدرضا فرجي به عنوان بازرس اتحاديه پوشاك ورامين از سوي اعضا انتخاب شدند.
ورامين در 35 كيلومتري جنوب شرق تهران واقع شده است.
*براي اطلاع از اخبار متنوع انتشار يافته در شبانه روز با كانال ايرنا استان تهران در تلگرام به نشاني IRNATEHRAN@ همراه شويد.
خبرنگار: سيد حسن ميري انتشاردهنده:موسي فعاليان
تهرام/7254 / 1539