پست برق شهرك صنعتی كمشچه به بهره برداری رسید

اصفهان - ایرنا - همزمان با دهه مبارك فجر پست برق شهرك صنعتی كمشچه با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، پست برق شهرك صنعتی كمشچه به همراه بهره برداری از 10 پروژه دیگر زیربنایی شركت برق منطقه ای اصفهان باهزینه ای بالغ بر63 میلیارد تومان به صورت متمركز با حضور معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری وجمعی از مدیران استانی و شهرستان برخوار افتتاح شد.
پست برق توزیع 63 كیلوولت با ظرفیت 40 مگاولت آمپر در شهرك صنعتی كمشچه شهرستان برخوار احداث شده است.
راه اندازی این پست برق در شهرك صنعتی كمشچه سبب پایداری شبكه های برق رسانی،ایجاد ظرفیت های جدید، رفع افت ولتاژ و كاهش بار 600 آمپری از پست برق دولت آباد شده است.
پست برق شهرك صنعتی كمشچه موجب تسریع در تكمیل و راه اندازی واحدهای صنعتی در حال اجرا می شود و زمینه اشتغال واحدهای تولیدی فعال را فراهم می كند.
كمشچه شهری در بخش حبیب آباد از شهرستان است. این شهر به عنوان شهر نان ایران معروف است، اكثر مردم این شهر به شغل نانوایی مشغول هستند . كمشچه بیش از هفت هزار نفر جمعیت دارد واز این میزان، 2 هزار 500 نفر به نانوایی اشتغال دارند .
در شهر كمشچه نزدیك به 300 واحد نانوایی سنتی و نیمه صنعتی وجود دارد و روزانه بین 80تن انواع نان‌های با كیفیت را تولید و به سراسر استان اصفهان و دیگر استانهای كشور صادر می‌كنند. این شهر دارای معادن گچ و خاك نیز هست.
شهرستان برخوار به مركزیت دولت آباد با بیش از 120 هزار نفر جمعیت در 10 كیلومتری شما اصفهان قرار دارد.
م.ت/6994**دریافت كننده:آرزو فلاح - انتشار دهنده : عمادی

سرخط اخبار استان‌ها