۱۵ بهمن ۱۳۹۶،‏ ۱۲:۴۸
کد خبر: 82819365
۰ نفر
ابتكار: جریاناتی برای القای یاس و ناامیدی فعال هستند

تهران - ایرنا - معاون رئیس جمهوری در امور زنان گفت: جریاناتی برای القای یاس و ناامیدی از طریق شبكه های اجتماعی داخلی و خارجی بسیار فعال هستند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، معصومه ابتكار روز یكشنبه در آیین تقدیر از كارشناسان اورژانس اجتماعی در سالن تلاش افزود: این افراد نمی توانند سربلندی مردم ایران را ببینند و می خواهند به انواع گوناگون، یاس و ناامیدی را به مردم القا كنند.
وی ، مقابله با خشونت را از مهم ترین سیاست های دولت دوازدهم برشمرد و گفت: بطور مجدانه پیگیر لایحه مقابله با خشونت علیه زنان از طریق قوه قضائیه هستیم و انتظار داریم هرچه زودتر این لایحه از قوه قضائیه به دولت و سپس به مجلس شورای اسلامی برود.
معاون رئیس جمهور در امور زنان اظهارداشت: انتظار داریم لایحه كودكان و نوجوانان نیز نهایی شده، این لایحه از كمیسیون قضایی خارج شده و سپس در صحن مجلس، قرار می گیرد و امیدواریم این قانون مورد توجه قرار گیرد.
ابتكار افزود: امیدواریم در فرآیندهای قضائی، موارد كودك آزاری به دور از تبعیض و عادلانه باشد، كودك آزاری با هر عنوانی باید عادلانه باشد اما متاسفانه اینكه برخی با عناوین مقدس از كودك آزاری قصر در می روند، جای شرمندگی دارد.
وی تاكید كرد: نسبت به فرآیندهای استیفای حقوق كودكان، جدی باشیم.
وی خاطرنشان كرد: طرح تاب آوری اجتماعی در دولت یازدهم اجرا شد و در دولت دوازدهم، دور دوم آن آغاز شد.
اجتمام*9185**1569**خبرنگار: سادات حسینی خواه **انتشار: علی حبیبی
*آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در كانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej
https://t.me/irnaej