ورزشكاران برتر در رقابت هاي تير و كمان فارس مشخص شدند

شيراز- ايرنا- رقابت هاي تير و كمان بانوان و آقايان فارس برگزار شد و نفرات برتر آن مشخص شدند.

به گزارش ايرنا در اين بازي ها كه با عنوان جام فجر روز شنبه در شهرستان جهرم برگزار شد، شركت كنندگان در رشته ريكرو و كامپوند با هم به رقابت پرداختند.
در رشته ريكرو آقايان و در رده بزرگسالان، عبدالله محمدي (گراش) مجتبي پركاس(مرودشت) و محمد فلاح از شيراز به ترتيب اول تا سوم شدند و در اين رشته نيز در رده بانوان زهره رابو از شيراز مقام اول را كسب كرد، رويا كرمي از گراش دوم شد و نجمه نسيمي هم از شيراز عنوان سوم را به خود اختصاص داد.
همچنين در ريكرو جوانان و نوجوانان هم محمد ابكار (جهرم) ،محمد مهدي حافظ خوان (شيراز) و حسين قرباني از شيراز در رده اول تا سوم قرار گرفتند.
در رشته كامپوند بزرگسالان و در رده آقايان، امين دهقاني از شيراز مدال طلا گرفت، رسول طاهري از جهرم مدال نقره كسب كرد و حميد محمدي از گراش هم صاحب نشان برنز شد و در رده بانوان هم زهرا مراديان (جهرم) فاطمه توكلي (شيراز) و زهرا حميدي پور از جهرم اول تا سوم شدند.
در رده جوانان و نوجوانان نيز در رشته كامپوند بانوان، طيبه تقي زاده از جهرم، مليكا قنبري از شيراز، اول و دوم شدند و در رده آقايان هم علي زارع (شيراز)، اميرحسين طاهري (جهرم) و امير علي هنري (جهرم ) به ترتيب بر سكوي اول تا سوم ايستادند.
نفرات برتر به رقابت هاي كشوري اعزام مي شوند.
7368 /6118
خبرنگار: حميد رضا خليقي ** انتشار دهنده: پرويندخت پاردسويي شيرازي

سرخط اخبار استان‌ها