60میلیارد ریال بدهی مالیاتی تعاونی های مرزنشین هرمزگان بخشیده می شود

بندرعباس - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: افزون بر 60میلیارد ریال بدهی و جریمه مالیاتی 31تعاونی فعال مرزنشینان استان به مناسبت دهه فجر از سوی سازمان امور مالیاتی بخشیده می شود.

خلیل قاسمی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: البته این بخشش در شرایطی است كه تعاونی های مرزنشین در بهمن ماه امسال اصل بدهی مالیاتی خود را پرداخت كنند.
وی ادامه داد: طبق اعلام سازمان امور مالیاتی هرمزگان بدهی این تعاونیها همین میزان بوده ودر این شرایط جرایم بدهی مالیاتی این تعاونی ها مشمول بخشودگی كامل می شود.
وییاد آور شد: سامانه ثبت نام و صدور كارت مرز نشینی بازگشایی شده ومرزنشینان می ‌توانند تا پایان سال در این سامانه ثبت نام كنند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اظهارداشت: صدور كارت مرزنشینی مقدمه مبادلات مرزی با فعال كردن تعاونی هاست كه با هماهنگی بیشتر باید این امر مهم تحقق یابد.
قاسمی یاد آور شد : فرآیند صدور كارت‌های الكترونیكی تعاونی‌های مرزنشین در مناطق مرزی استان انجام می ‌شود و از ساكنان در این مناطق می ‌خواهیم تا برای دریافت این كارت اقدام كنند تا در فعالیت ‌های اقتصادی تعاونی‌های مرزنشینان مشاركت داشته باشند.
7198/ 6048
خبرنگار: فاطمه حسینی ** انتشار: خلیل تنیده

* آگاهی از آخرین اخبار استان در كانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینك جستجو كانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.com

سرخط اخبار استان‌ها