ناكامي قاچاقچيان در انتقال بيش از 470كيلوگرم مواد مخدر در كرمان

كرمان - ايرنا - فرمانده انتظامي استان كرمان از ناكامي قاچاقچيان درانتقال 471كيلوم و 700گرم مواد مخدر به مركز كشورخبر داد.

به گزارش روز دوشنبه ايرنا و به نقل از پايگاه خبري پليس سردار رضا بني اسدي فر افزود: ماموران انتظامي بخش شهداد شهرستان كرمان با همكاري تكاوران شهرستان راور با انجام كار اطلاعاتي و پليسي از حمل و جابجايي مواد مخدر توسط قاچاقچيان مطلع و موضوع را به صورت ويژه در دستور كار خود قرار دادند.
وي بيان كرد: ماموران انتظامي حين گشت زني هاي هدفمند و نامحسوس در محور شهداد - نهبندان به 2 دستگاه خودرو سواري مشكوك و دستور توقيف آنها را صادر كردند.
فرمانده انتظامي استان كرمان ادامه داد: مأموران پس از متوقف ساختن خودروها موفق شدند در بازرسي از آنها 471 كيلو و 700 گرم مواد مخدر از نوع ترياك را كشف و 2 نفر قاچاقچي را نيز دستگيركنند.
وي تصريح كرد: با توجه به اعترافات متهمان دستگير شده، مقصد حمل مواد مخدر توسط قاچاقچيان را استانهاي مركزي كشور بود و متهمان پس از تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به همراه مواد كشف شده تحويل مراجع قضايي شدند.
فرمانده انتظامي استان با بيان اينكه پليس با تمام توان در راستاي تامين نظم و امنيت،ارتقاء احساس امنيت شهروندان تلاش مي كند، از شهروندان خواست جهت امنيت پايدار در صورت مشاهده موارد مشكوك مراتب را به مركز فوريت هاي پليس 110 گزارش دهند.
استان كرمان به دليل همجواري با استان هاي مرزي شرق محل تردد و عبور قاچاقچيان و باندهاي مواد مخدر است.
خبرنگار:داود رجبي بهجت** انتشار : بهنام احمدي
7437/ 5054

سرخط اخبار استان‌ها