۷ بهمن ۱۳۹۶،‏ ۱۴:۱۴
کد خبر: 82809738
۰ نفر
برادر كشی با تفنگ شكاری در تویسركان

همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی تویسركان گفت: 2 برادر در حالی كه برادر 12 ساله خود را به همراه خود برای چوپانی به صحرا برده بودند، برادر كوچك را با برنامه قبلی به قتل رساندند و راز این قتل پس از 6 سال فاش شد.

سرهنگ محمد معصومی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا یادآوری كرد: پرونده یك فقره قتل پس از 6 سال مختومه و تكه استخوان های برادر از زیر خاك به بیرون كشیده شد.
وی اضافه كرد: دی ماه سال 90 پدری با مراجعه به كلانتری خبر از مفقود شدن فرزند 12 ساله خود داد و در همین ارتباط پرونده ای برای كشف مفقودی در دایره پلیس آگاهی این شهرستان تشكیل و تحقیقات برای یافتن وی آغاز شد.
وی اضافه كرد: تلاش های پلیس پس از 6 سال نتیجه داده و پس از مظنون شدن به برادر بزرگ فرد مفقود شده، وی را برای تحقیقات بیشتر به مقر پلیس احضار می كنند.
فرمانده انتظامی شهرستان تویسركان اظهار كرد: اظهارات ضد و نقیض این فرد به همراه تحقیقات فنی نتیجه داد و متهم، به قتل كوچك خود اعتراف كرد.
سرهنگ معصومی توضیح داد: سه برادر برای چرای گوسفندان 6 سال پیش راهی صحرا می شوند ولی طبق برنامه ریزی قبلی 2 برادر بزرگتر با استفاده از سلاح شكاری برادر 12 ساله خود را به قتل رسانده و وی را در همان محل دفن می كنند.
وی ادامه داد: با راهنمایی قاتل، محل دفن برادر كوچك شناسایی شده و استخوان های او برای انجام آزمایش های 'دی.ان.ای' و 'آر.ان.ای' ضبط می شود.
فرمانده انتظامی شهرستان تویسركان بیان كرد: برادر 33 ساله در این عملیات دستگیر و روانه زندان می شود ولی دیگر برادر كه هم اینك 26 سال دارد، متواری است و تلاش پلیس برای دستگیری وی ادامه دارد.
سرهنگ محمدی خاطر نشان كرد: پدر این خانواده از ابتدا نیز راز مفقودی فرزند كوچك خود را می دانست ولی بر روی آن سرپوش گذاشته و تحت عنوان مفقودی اقدام به تشكیل پرونده كرد.
7526/2090
خبرنگار: علیرضا جهانگیری**انتشار دهنده: سعید زارع كندجانی