كشف750 ثوب لباس و 446 قلم مواد غذايي قاچاق در ماكو

اروميه - ايرنا-فرمانده انتظامي ماكو گفت: 750 ثوب لباس و 446 قلم مواد غذايي قاچاق در اين شهرستان كشف و در اين رابطه 2 نفر متهم نيز دستگير شدند.

سرهنگ مير حيدر شفيعي روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: پس از اطلاع ماموران انتظامي ماكو از انباشت البسه قاچاق در اين شهرستان، موضوع به سرعت در دستور كار پليس مبارزه با قاچاق كالا و ارز قرار گرفت.
وي اضافه كرد: با شناسايي محل انباشت اين كالاهاي قاچاق و كسب مجوز قضايي، محل مورد نظر مورد بازرسي قرار گرفت و 750 ثوب البسه قاچاق كشف و ضبط شد.
وي ادامه داد:كارشناسان ارزش ريالي كالاهاي كشف شده را 450 ميليون ريال برآورد كرده اند.
فرمانده انتظامي ماكو گفت: در اين رابطه يك نفر متهم دستگير و پس از تشكيل پرونده مقدماتي جهت سير مراحل قانوني تحويل مقام قضايي شد.
سرهنگ شفيعي همچنين از كشف 446 قلم مواد غذايي قاچاق در ماكو خبر داد و افزود: با كشف اين كالاهاي قاچاق به ارزش تقريبي 150 ميليون ريال، يك نفر متهم دستگير شد.
به گزارش ايرنا به نقل از فرمانده انتظامي آذربايجان غربي مقابله با سرقت، مقابله با كالاي قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاري ها و بد اخلاقي هاي اجتماعي و كاهش تصادف ها از اولويت هاي پنج گانه نيروي انتظامي اين استان در سال جاري است.
6009/2093
خبر: يوسف رحيمي ** انتشار: صابر چهرقاني