سه بازي سرنوشت ساز در پيش داريم/ پرداخت مطالبات مالي اعضاي تيم

همدان- ايرنا- مديرعامل باشگاه پاس همدان گفت: سه بازي سرنوشت ساز در ليگ دسته 2 فوتبال كشور پيش رو داريم و هدف اصلي ما صعود به دور دوم است.

امير عظيمي روز شنبه در گفت وگو باخبرنگار ايرنا اظهار كرد: در اين سه بازي حق اشتباه نداريم و باشگاه نيز بهترين شرايط را براي تيم مهيا ساخته تا بتوانيم مسير صعود را هموار سازيم.
وي بيان كرد: مطالبه اعضاي تيم در فصل جاري را براساس تعهد باشگاه تا 30 درصد پرداخت كرده ايم و به طور قطع اين حمايت مالي تداوم خواهد داشت اما انتظار داريم بازيكنان و مربيان نيز براي صعود تيم حداكثر تلاش خود را بكار بگيرند.
وي افزود: البته بدهي هاي گذشته باشگاه با توافقي كه در هيات مديره صورت گرفته، ارتباطي به ما ندارد و قرار است به صورت مجزا در اين خصوص تصميم گيري كنند.
وي اضافه كرد: تمركز ما بروي تيم فعلي است و با پرداخت به موقع مطالبات مالي و تعيين پاداش لازم سعي داريم اين تيم را به موفقيت لازم برسانيم.
عظيمي در خصوص بازي ديروز تيمش مقابل كيميافرايند قم گفت: در اين بازي علاوه بر برد به دنبال تفاضل گل بالا بوديم اما متاسفانه تيم حريف با لشكر نصف و نيمه در زمين حاضر شد و بازي در همان دقايق نيمه دوم پايان يافت.
وي با تاكيد بر حساسيت بازي هفته آينده مقابل خوشه طلايي ساوه گفت: از كميته داوران فدراسيون فوتبال انتظار داريم براي اين مسابقه حساس و سرنوشت ساز داوري باتجربه را اعزام كنند.
وي افزود: معتقدم كه تيم پيروز بازي مقابل خوشه طلايي ساوه از شانس بالايي براي صعود از اين گروه خواهد داشت.
تيم پاس هم اكنون با 23 امتياز در رتبه پنجم جدول رده بندي گروه سه ليگ 2 قرار دارد.
اين تيم دوشنبه هفته آينده در ساوه ميهمان خوشه طلايي است.
7520/2090
خبرنگار: ميثم ناصرنژاد** انتشار دهنده: سعيد زارع كندجاني

سرخط اخبار استان‌ها