۲۰ دی ۱۳۹۶،‏ ۱۷:۳۷
کد خبر: 82791885
۰ نفر
«كوپال» فیلم اختتامیه‌ جشنواره‌ ژنو شد

تهران - ایرنا - فیلم سینمایی «كوپال» ساخته كاظم ملایی فیلم اختتامیه‌ جشنواره‌ ژنو شد.

به گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی ایرنا، در كنفرانس مطبوعاتی نوزدهمین جشنواره‌ فیلم‌های مستقل ژنو، فیلم سینمایی «كوپال» از ایران به عنوان فیلم اختتامیه‌ این دوره از جشنواره معرفی شد.
بنابراین فیلم «كوپال» عصر روز 8 بهمن ماه (28 ژانویه) با حضور كاظم ملایی كارگردان این اثر در مراسم پایانی این رویداد به نمایش درمی آید.
امسال نوزدهمین دوره جشنواره‌ فیلم‌های مستقل ژنو كه بیشتر آن را با عنوان جشنواره‌ فیلم «سیاه» می‌شناسند در شهر ژنو برگزار می شود.
داستان این فیلم در مورد یك شكارچی و تاكسیدرمیست به نام دكتر احمد كوپال است كه درست قبل از تحویل سال نو دچار یك چالش بسیار غریب در زندگی‌اش می‌شود.
لوون هفتوان، نازنین فراهانی، پوریا رحیمی سام، حسین شمس آبادی، وهان سلیم زاده، مجتبی علیزاده، حسین غایبی شباهنگ، شارون از جمله بازیگران این فیلم هستند.
به گفته‌ مدیران این جشنواره، فیلم سیاه به طور قاطعانه به دنبال نمایش بهترین آثار نوآورانه، پیشرو و آوانگارد استعدادهای در حال ظهور است كه آثار آنها تاكنون در كشور سوییس به نمایش درنیامده باشد.
هشتم بهمن در شب پایانی این جشنواره، «كوپال» در سالن الحمرا ژنو روی پرده می‌رود تا بعد از آن برگزیدگان این جشنواره در بخش‌های مسابقه، منتقدان و تماشاگران معرفی شود و این رویداد 10 روزه به كار خود پایان دهد.
نوزدهمین دوره جشنواره‌ فیلم‌های مستقل ژنو از 19 تا 28 ژانویه مصادف با 29 دی تا 8 بهمن در شهر ژنو سوییس برگزار می شود.
فراهنگ**9246** 1823 خبرنگار: علیرضا مرادی ** انتشار: طاهره نبی اللهی