مردم مرزنشین آستارا در محكومیت نا آرامی های اخیر راهپیمایی كردند

آستارا - ایرنا - مردم ولایتمدار آستارا با راهپیمایی باشكوه در خیابان های این شهرستان، با آرمان های امام (ره) و انقلاب اسلامی تجدید میثاق و عاملان نا آرامی های روزهای گذشته در برخی شهرها را محكوم كردند.

به گزارش روز یكشنبه خبرنگار ایرنا شركت كنندگان در این راهپیمایی با تاكید بر ضرورت وحدت و همدلی در كشور، تخریب اموال عمومی در شهرهای مختلف توسط فرصت طلبان را اقدامی ناشایست خواندند.
مردم آستارا با سر دادن شعارهای الله اكبر، خامنه ای رهبر، مرگ بر فتنه گر، حسین حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماست و مرگ بر آمریكا و مرگ بر اسرائیل از رو به روی سپاه تا مصلی این شهرستان راهپیمایی كردند و حضور دانش آموزان، كسبه، جوانان،‌ مسئولان، زنان و طلاب چشمگیر بود.
امام جمعه آستارا در جمع راهپیمایان گفت: از سال 57 تاكنون ایران اسلامی عزت، عظمت و اقتدار خود را در مقابل دشمنان حفظ كرده است.
حجت الاسلام كاظم حافظ نیا افزود: دشمنان از وحدت مردم ایران هراس دارند و اگر می خواهیم زیر بیرق كفر نرویم، باید اتحاد و همدلی خود را حفظ كنیم.
وی اضافه كرد: آن تعداد از كشورهایی كه دست به دست استكبار داده اند، به هلاكت افتاده اند ولی ایران اسلامی در مقابل زیاده خواهی های كشورهای زورگو ایستاده است.
وی اظهار كرد: ملت ایران برای اعتلای پرچم كشورمان در مقابل دشمنان، جانفشانی كرده اند و اهانت به مقدسات ملی و دینی هرگز پذیرفته نخواهد شد.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.
خبرنگار: یوسف هدایتی
7105 / 7124 / 2007