پيروزي تيم فوتبال شهرداري آستارا بر شاهين انزلي

آستارا - ايرنا - تيم فوتبال شهرداري آستارا در هفته نوزدهم مسابقات ليگ برتر بزرگسالان گيلان (جام گيل)، عصر شنبه با نتيجه سه بر صفر بر شاهين انزلي غلبه و صدر نشيني خود را در جدول مسابقات تثبيت كرد.

به گزارش خبرنگار ايرنا، نيمه اول بازي با گل به دروازه خود توسط ميثم ميرزايي بازيكن شاهين در دقيقه هفت و گل امين حقده مهاجم تيم شهرداري در دقيقه 25 با نتيجه 2 بر صفر به سود شهرداري آستارا به پايان رسيد و در نيمه دوم، تيم شهرداري بازي را به پيش برد و امين حقده در دقيقه 75، سومين گل شهرداري آستارا را به ثمر رساند.
اين مسابقه در ورزشگاه وحدت آستارا برگزار شد و قضاوت آن را محمدرضا منصوري، حسن يوسفي صفت و حامد تازه دل بر عهده داشتند.
تيم فوتبال شهرداري آستارا تاكنون در اين رقابت ها 14برد، سه مساوي و يك باخت كسب كرده و با 45 امتياز در صدر جدول ليگ برتر فوتبال بزرگسالان گيلان ايستاده است.
در ديگر بازي هاي هفته نوزدهم ليگ برتر بزرگسالان گيلان، شهرداري رضوانشهر با نتيجه 2 بر صفر شهرداري كلاچاي را شكست داد، ميرزاكوچك صومعه سرا با نتيجه سه بر يك ملوان جوان رشت را مغلوب كرد، دخانيات گيلان با نتيجه يك بر صفر مهتاب بافت شفت را از پيش رو برداشت و ملوان ب انزلي با نتيجه سه بر سه برابر شهرداري كوچصفهان به تساوي دست يافت.
تيم فوتبال شهرداري آستارا در هفته بيستم مسابقات جام گيل، ميهمان شهرداري كوچصفهان خواهد بود.
14 تيم در مسابقات فوتبال ليگ برتر بزرگسالان گيلان (جام گيل) با همديگر رقابت مي كنند.
بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعيت در غرب استان گيلان قرار دارد و سه هزار و 500 ورزشكار در اين شهرستان فعاليت ورزشي مي كنند.
خبرنگار: يوسف هدايتي
7105 / 7124 /6030