پايه هاي مستحكم نظام اسلامي با توطئه هاي دشمنان تضعيف نمي شود

خمين - ايرنا - امام جمعه خمين گفت: پايه هاي مستحكم انقلاب اسلامي با توطئه دشمنان تضعيف نمي شود چرا كه اين نظام ملتي فهيم و شالوده اي منسجم دارد.

به گزارش ايرنا، حجت الاسلام سيد علي حسيني روز چهارشنبه در راهپيمايي مردم انقلابي خمين در محكوميت ناآرامي هاي اخير در بيت تاريخي حضرت امام خميني (ره) در خمين افزود: آمريكاي جنايتكار، اسرائيل غاصب و دشمنان توطئه گر به دنبال تضعيف قدرت جمهوري اسلامي ايران هستند كه حضور معنادار ملت، بساط دسيسه گري آنان را برچيد.
وي ادامه داد: توطئه هاي معاندان نظام و انقلاب در مقابل اتحاد، همدلي، انسجام و پايبندي اين ملت بر ارزش هاي اسلامي و ولايي، مضحكانه است.
امام جمعه خمين گفت: سرسپردگان و توطئه گران مزدور با تحريك برخي افراد فريب خورده سوداي ناآرامي و دسيسه گري در سر داشتند كه با حمايت قاطع مردم از ولايت فقيه و نظام اسلامي متحمل شكست شدند.
وي تاكيد كرد: دولت با جديت با قاچاق كالا و ارز به عنوان مهمترين مطالبه مردمي مبارزه كنند چرا كه رونق نظام توليد كنندگان داخلي، با تحقق اين امر گره خورده است.
حجت الاسلام حسيني افزود: دولت با تدابير لازم از توليد كنندگان داخلي حمايت و براي ايجاد اشتغال، رونق توليد و رفع مشكلات معيشتي مردم اقتصاد مقاومتي را با همه توان خود اجرا كند.
وي ادامه داد: شهروندان از دستگاه قضا انتظار دارند تا با مخلان امنيت عمومي برخورد قاطع صورت گيرد و همواره از بيت المال صيانت شود.
حجت الاسلام حسيني افزود: برخي قوانين در كشور با توجه به گذشت زمان نياز به بازنگري دارد و نمايندگان مجلس بايد در اين خصوص راهكاري قانوني و عملي را مد نظر قرار دهند.
امام جمعه خمين بيان كرد: قواي سه گانه بايد همچون گذشته در راستاي پاسخگويي به مطالبات مردمي تلاش كنند .
مردم شهرستان خمين در محكوميت ناآرامي هاي اخي امروز با حضوري با شكوه در راهپيمايي، بار ديگر با آرمان هاي انقلاب و ولايت فقيه تجديد بيعت كردند.
مردم انقلابي و هميشه در صحنه زادگاه معمار كبير انقلاب با شعارهاي مرگ بر آمريكا، مرگ بر اسرائيل، مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر آل سعود، انزجار خود را از ناآرامي هاي اخير اعلام كردند.
مردم در اين راهپيمايي مسير ميدان پانزده خرداد تا بيت تاريخي حضرت امام خميني (ره) را پيمودند.
شهرستان خمين از توابع استان مركزي داراي 105 هزار نفر جمعيت است.
7277/3075/ خبرنگار: افسانه آروند *** انتشار دهنده: حسين مهدي زاده

سرخط اخبار استان‌ها