توافقنامه همكاری فدراسیون های جودو ایران ،  آذربایجان و عراق امضا شد

باكو – ایرنا – در سفر روسای فدراسیون های جودو جمهوری اسلامی ایران و عراق به جمهوری آذربایجان توافقنامه همكاری فدراسیون های جودو سه كشور در باكو امضا شد .

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از سایت فدراسیون جودو جمهوری آذربایجان ، توافقنامه همكاری از سوی محمد درخشان ، سامیر الموسوی و صادق صادق اف به ترتیب روسای فدراسیون جودو ایران، عراق و معاون اول فدراسیون جودو جمهوری آذربایجان به امضا رسید .
بر اساس این سند امضا شده ، فدراسیون های جودو ایران ، جمهوری آذربایجان و عراق با گسترش همكاری ، در باره برگزاری اردوی مشترك تیم های ملی رده سنی مختلف ، مسابقات دوستانه با حضور ورزشكاران سه كشور اقدام خواهند كرد .
همچنین برای همكاری آموزشگاهای ورزشی سه كشور شرایط لازم فراهم می شود ، سمینارهای مشترك برای مربیان و داوران برگزار و طرح های مختلف برای مبادله تجربه اجرا می شود .
معاون اول فدراسیون جودو جمهوری آذربایجان در پایان مراسم امضای توافقنامه همكاری ، هدیه های یادگاری به روسای فدراسیون جودو ایران و عراق اعطا كرد .
باكو پایتخت جمهوری آذربایجان در این روزها میزبان مسابقات جودو قهرمانی جمهوری آذربایجان بوده و روسای فدراسیون جمهوری اسلامی ایران و عراق بعنوان میهمانان در این مسابقات حضور داشتند .
آساق ** 337* 1579* انتشار: مرضیه فاتحی

سرخط اخبار جهان