تاكید سردار باقری بر ضرورت تقویت بسیج برای ارتقای قدرت بازدارندگی كشور

تهران - ایرنا - رییس ستاد كل نیروهای مسلح با تاكید بر ضرورت بسیج برای ارتقای قدرت بازدارندگی كشور گفت: نباید لحظه ای از مقابله با تهدید دشمنان غفلت كرد.

به گزارش ایرنا از مركز ارتباطات و تبلیغات دفاعی ستاد كل نیروهای مسلح، سردار سرلشكر پاسدار محمد باقری روز دوشنبه در بازدید از نمایشگاه عملكرد سازمان بسیج مستضعفین این مطلب را عنوان كرد.
وی با گرامیداشت ایام عملیات كربلای 4 و یاد و خاطره شهدای گرانقدر این عملیات و تبریك آغاز سال نو میلادی به هموطنان مسیحی گفت: انقلاب اسلامی در شرایط خطیری قرار دارد و مسئولیت بسیج در تقویت اقتدار نظام و ارتقای قدرت بازدارندگی كشور برابر تهدیدهای نظام سلطه و استكبار، بسیار حائز اهمیت است.
رییس ستاد كل نیروهای مسلح با اشاره به توطئه های همه جانبه و دائمی دشمنان علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران تاكید كرد: جبهه دشمن، انقلاب اسلامی را تنها تهدیدی می دانند كه در مقابل خباثت ها و شرارت های آنان علیه بشریت ایستادگی و با اقتدار و هوشمندی راه آنها را سد كرده است.
سرلشكر باقری افزود: در این مسیر هم باید توطئه های دشمن را خنثی كرد و هم با رویكردی آفندی، دشمن را غافلگیر و به عقب راند همانطور كه در برهه تاریخی اخیر در عراق و سوریه شاهد شكست جبهه دشمن در مقابل خروش انقلابی جبهه مقاومت بودیم.
وی با تاكید بر اهمیت هوشیاری ملت برابر ترفندها و توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی تصریح كرد: نباید از مساله مقابله با تهدید دشمنان لحظه ای غافل بود در عین حال باید از همه فرصت های فرا روی نظام برای پیش برندگی انقلاب و پیشرفت كشور استفاده كرد.
رییس ستاد كل نیروهای مسلح با تقدیر از تلاش ها و نقش آفرینی های بسیج در صحنه های مختلف به ویژه در عرصه محورمیت زدایی و مردمیاری در نقاط دور دست كشور كه نماینگر عمق اجتماعی و هویت مردمی این نهاد است خاطرنشان كرد: بسیج باید همواره در مسیر رشد و تعالی قرار داشته باشد و همه نیز باید در راستای تقویت بسیج عزیز گام بردارند.
وی افزود: الگوی فرهنگی تراز انقلاب، بصیرت بخشی، تقویت روحیه و مدیریت جهادی، تربیت كادر تراز انقلاب و توسعه روحیه بسیجی، هر یك كارهای بزرگی هستند كه بایستی با پشتیبانی همه جانبه و ملی توسط بسیج صورت پذیرد.
سرلشكر باقری همچنین با تاكید بر توجه به اقشار گوناگون جامعه، بر اهمیت ارتقای نقش خواهران، دانش آموزان و دانشگاهیان در برنامه های كلان و راهبردی سازمان بسیج تاكید كرد.
رییس ستاد كل نیروهای مسلح در پایان با اشاره به لزوم تلاش همه جانبه در تحقق انتظارات فرماندهی كل قوا در حكم انتصاب سردار غیب پرور تاكید كرد: همه ما باید به فكر اعتلا و ارتقای انقلاب و نظام بوده و با برنامه ریزی، عمق نگری و دور اندیشی در پی تحقق منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری و فرمانده معظم كل قوا باشیم تا به فضل الهی از توطئه ها و فتنه آفرینی های جدید و پیچیده نظام سلطه و صهیونیسم و دشمنان قسم خورده ملت ایران، به سلامت عبور كنیم.
سردار سرلشكر پاسدار محمد باقری، رییس ستاد كل نیروهای مسلح، امروز - دوشنبه - به همراه هیاتی بلند پایه از معاونین خود با حضور در ستاد سازمان بسیج مستضعفین از نمایشگاه عملكرد این نهاد مردمی بازدید و با حضور در جلسه شورای معاونین و اقشار بسیج به ایراد سخنرانی پرداخت.
اجتمام(1)**7029**1569**تنظیم: فرهاد شرف پور **انتشار: علی حبیبی
** آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در كانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej
https://t.me/irnaej