۳ دی ۱۳۹۶،‏ ۱۱:۵۷
کد خبر: 82773645
۰ نفر
فدراسیون نجات غریق پسا میرسلیم

تهران - ایرنا - انتخابات ریاست فدراسیون نجات غریق و غواصی فردا - دوشنبه - در آكادمی ملی المپیك برگزار می شود تا یكی از هفت نامزد این مسئولیت كه یكی از آنان بانو است، برای هدایت این فدراسیون برگزیده شود. با این انتخابات جانشین مصطفی میرسلیم پس از 28 سال مشخص می شود.

میرسلیم از سال 1368 سكاندار فدراسیون نجات غریق و غواصی بود. گفته می شود او در دوره جدید نیز تمایل داشت تا در انتخابات شركت كند، اما بند مربوط به محدودیت سنی برای نامزدهای انتخابات فدراسیون های ورزشی مانع از حضور مجدد این سیاستمدار 71 ساله عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام شد.
«ایلخان نوری» نایب رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی و یكی از نامزدهای ریاست فدراسیون روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: 12نفر برای تصدی ریاست فدراسیون نجات غریق و غواصی ثبت نام كردند و وزارت ورزش و جوانان در نهایت هفت نفر را تایید صلاحیت كرد.
وی افزود: افزود: فاطمه ابوالقاسمی، محمد رضی، احمد سعادتمند، عبدالعظیم عزیزخانی، نادر غنی زاده و احمد گواری دیگر نامزدهای ریاست انتخابات فدراسیون نجات غریق و غواصی هستند كه فردا تلاش می كنند تا نظر اعضای مجمع را به برنامه های خود جلب كنند.
این مجمع ساعت 10صبح در آكادمی ملی المپیك برگزار می شود.
مجمع انتخاباتی فدراسیون های نجات غریق، بوكس، هاكی، والیبال، شنا شیرجه و واترپلو و چوگان نیز چهارم، پنجم، ششم، هفتم، نهم و دهم دی ماه سال جاری برگزار شود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با كانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9250
خبرنگار:گلی سفیدزاده انتشاردهنده:علی خورسندی

سرخط اخبار ورزش