۲ دی ۱۳۹۶،‏ ۱۸:۱۹
کد خبر: 82773090
۰ نفر
سجادي نايب رييس فدراسيون پهلواني و زورخانه اي شد

تهران- ايرنا- «مسعود سلطاني فر» وزير ورزش و جوانان، روز شنبه طي حكمي «سيد عبدالله سجادي» را به عنوان نايب رييس فدراسيون پهلواني و زورخانه اي منصوب كرد.

به گزارش ايرنا به نقل از فدراسيون پهلواني و زورخانه اي، سلطاني فر در اين حكم خطاب به سجادي نوشته است: به استناد ماده 8 اساسنامه فدراسيون هاي ورزش آماتوري، نظر به تاييد مجمع عمومي مورخ 14 دي ماه 1395 فدراسيون پهلواني و زورخانه اي به موجب اين حكم به عنوان ' نايب رييس فدراسيون پهلواني و زورخانه اي' منصوب مي شويد.
سيدعبدالله سجادي از سال 1372 به مدت 13 سال رييس فدراسيون ورزش هاي باستاني و كشتي پهلواني بود و در دوران رياست ايشان اين ورزش ملي با همكاري ساير سازمان هاي ذيربط جهاني شد.
وي همچنين دبير كلي كميته فراملي كردن ورزش باستاني را در سابقه خود دارد كه پس از تشكيل فدراسيون بين المللي ورزشهاي زورخانه اي و كشتي پهلواني كميته فني اين فدراسيون را بنيان نهاد و با راي مجمع عمومي فدراسيون بين المللي به مدت هشت سال رياست اين كميته جهاني را بر عهده داشت.
سجادي سابقه تدريس و عضويت در هيات علمي دانشكده علوم ارتباطات اجتماعي و مديريت آموزش و سرپرستي امور داخلي گروه آموزشي روابط عمومي آن دانشكده را نيز دارد و مديريت مجله علمي پزشكي و جامعه و عضويت در هيئت موسس انجمن متخصصان روابط عمومي ايران نيز از فعاليت هاي فرهنگي ايشان است.
براي آگاهي از آخرين اخبار ورزش ايران و جهان با كانال ورزشي ايرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شويد.
ورزشي ** 1528** 1067**1368
خبرنگار:حسن تميمي** انتشار: خيراله شفيعي

سرخط اخبار ورزش