۲۰ آذر ۱۳۹۶،‏ ۱۶:۲۲
کد خبر: 82759955
۰ نفر
جهانگیری: دولت اهتمام خاصی به خوزستان دارد

اهواز - ایرنا- معاون اول رییس جمهوری گفت: دولت نگاه ویژه و اهتمام خاصی به خوزستان دارد و در سفر 2 روزه به این استان علاوه بر افتتاح چند طرح اقتصادی، برخی مشكلات را نیز بررسی و رفع می كنیم.

اسحاق جهانگیری روز دوشنبه در جمع خبرنگاران در فرودگاه آبادان اظهار كرد: در این سفر چند پروژه از جمله طرح فولاد كاوه خرمشهر، فولاد شادگان و كارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان بهره برداری و كلنگ احداث شركت پترو پالایش مسجد سلیمان نیز به زمین زده می شود.
جهانگیری در سفر 2 روزه خود به استان خوزستان پروژه فولاد كاوه خرمشهر ، و فولاد شادگان را بهره برداری خواهد كرد.
رونمایی از برنامه حذف روادید برای اتباع خارجی به منطقه آزاد اروند در اتاق بازرگانی خرمشهر، بازدید هوایی از طرح كشاورزی 550 هزار هكتاری در خوزستان، و نشست شورای اداری خوزستان از جمله برنامه های روز نخست سفر معاون اول رییس جمهوری به خوزستان اعلام شده است.
معاون اول رییس جمهوری در دومین روز سفر خود به خوزستان (21 آذر )، با حضور در مسجد سلیمان از گام نخست پروژه آلومینیوم كاوه مسجد سلیمان بهره برداری می كند و ساخت پروژه پترو پالایش (بختیاری) در مسجد سلیمان با حضور وی آغاز می شود.
شركت در نشست اقتصاد مقاومتی در اهواز از دیگر برنامه های دومین روز سفر معاون اول رییس جمهوری به خوزستان است.
محمود حجتی وزیر جهاد كشاورزی، محمد شریعتمداری وزیر صنعت،معدن و تجارت، و محمد سعیدی كیا رییس بنیاد مستضعفان، معاون اول رییس جمهوری را در این سفر همراهی می كنند.
این چهارمین سفر اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری به خوزستان است.
آخرین سفر ' اسحاق جهانگیری ' به خوزستان در فروردین امسال بود.
3015/6002 / 6037
خبرنگار: عدنان جواهری**انتشار دهنده: عبدالحمید راجی