بازگشت سعيد ابراهيمي‌فر به سينما/نمايش «شايد عشق نبود» از 15 آذر

تهران - ايرنا - فيلم سينمايي «شايد عشق نبود» با بازي سعيد ابراهيمي‌فر از 15 آذر در گروه سينمايي «هنر و تجربه» اكران مي شود.

به گزارش رو سه شنبه خبرنگار سينمايي ايرنا، فيلم سينمايي «شايد عشق نبود» به كارگرداني سعيد ابراهيمي‌فر از 15 آذرماه در گروه سينمايي «هنر و تجربه» به نمايش درمي آيد.
سعيد ابراهيمي‌فر، پانته آ بهرام، سعيد پورصميمي، نيكي كريمي، مهتاب كرامتي، هنگامه قاضياني، حسن پورشيرازي، مهدي احمدي، لاله اسكندري، سحر ذكريا، حميد رفيعي، سيروس همتي، سيامك انصاري، محسن شريفي، سياوش درخشي، پوريا آذربايجاني، هوشنگ مرادي كرماني، قربان نجفي و با معرفي سمانه وفايي و پدرام شريفي در «شايد عشق نبود» به ايفاي نقش پرداخته اند.
در خلاصه داستان اين اثر آمده است: «عروسك فروشي در پارك، ماجراهايي را كه بر سر دوست سينماگرش آمده‌ است براي دختر جواني بازگو مي‌كند. دختر جوان كه از عوامل فيلمي است كه در آن‌سوي پارك مشغول فيلمبرداري آن هستند در انتها به هويت مرد عروسك فروش پي مي‌برد.»
توليد فيلم «شايد عشق نبود» در يك مقطع با بدعهدي تهيه‌كننده اوليه مواجه شد و به همين دليل روند توليد و آماده نمايش شدن آن بازه زماني 1383 تا 1395 بوده است. در واقع ابراهيمي‌فر پس از بدعهدي تهيه‌كننده‌ اوليه و تغيير آن، تصميم گرفت سه طرح كوتاه را كنار هم گذاشته و در آن سه وضعيت ممكن براي يك فيلمساز را به تصوير بكشد.
ابراهيمي‌فر اولين تجربه كارگرداني خود را با فيلم «نار و ني» در سال 1367 رقم زد، سال 1379 «تك درخت‌ها» را مقابل دوربين برد و سال 1383 هم «مواجهه» را ساخت.
فراهنگ**9246** 1823 خبرنگار: عليرضا مرادي ** انتشار: طاهره نبي اللهي